facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-01-16
 

Test rękawiczek termoaktywnych Karrimor Thermal Glove

Bardzo lekkie, cienkie o dopasowanym kroju rękawiczki termoaktywne, przeznaczone do użytkowania późną jesienią i zimą przy lekkich mrozach, mogą być również używane jako odzież pierwszej warstwy, jako dodatkowe rękawiczki pod grubsze.
Wyjątkowo lekkie termoaktywne rękawiczki, które dzięki swemu dopasowanemu krojowi oraz elastycznej tkaninie umożliwiają wykonywanie precyzyjnych czynności, bez konieczności ich zdejmowania. Ta cecha sprawia, iż mają one szeroki wachlarz zastosowań, w tym szczególnie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest precyzja, jak fotografowanie. 
 
Do kolejnych zalet rękawiczek należy wysoki komfort termiczny oraz ich odporność na działanie wiatru, co dodatkowo wpływa na poprawę skuteczności ochrony przed wyziębieniem dłoni. Modelu tego można używać z powodzeniem późną jesienią oraz w zimie w temperaturach do -10. Poniżej tej wartości konieczne mogą okazać się dodatkowe, grubsze rękawice. Rękawiczki są na tyle cienkie, że mogą z powodzeniem służyć jako pierwsza warstwa odzieży. 
 
 
Rękawiczki Karrimor Thermal zostały bardzo solidnie wykonane, dodatkowo przyozdobione dużym, wyszytym srebrną nitką logo firmowym. Posiadają elastyczny ściągacz wokół nadgarstków, co przeciwdziała zsuwaniu się rękawic, oraz klips umożliwiający spięcie pary rękawic. Model dostępny jest we wszystkich rozmiarach, a do jego podstawowych zalet, poza oczywiście technicznymi, należy bardzo niska cena w stosunku do jakości rękawiczek. 
 

Dalszą część testu można przeczytać tutaj>>

Test przeprowadził: Sebastian NikielSebastian urodził się 17.01.1977 r. w Bielsku - Białej. Jest absolwentem liceum plastycznego.
Zainteresowania: turystyka górska, oraz wysokogórska, wspinaczka, fotografia, poezja, literatura górska, informatyka. Ulubione góry: każde, z naciskiem na Tatry.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com