facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-10-31
 

Test koszulek Regatta - w góry, na rower, wspinaczki

Testowaliśmy różne koszulki damskie, męskie i dziecięce zarówno w codziennym użytku jak podczas dwumiesięcznej wyprawy na Kaukaz 2016. Jak spisały się koszulki Regatta Great Outdoors? Test rodziny Tulejów / 5kierunek.pl.

Koszulki podczas podróży, kiedy przez wiele tygodni jest się z dala od pralki, są pierwszą warstwą na ciele. Chronią przez słońcem, brudem i wiatrem. My testowaliśmy różne koszulki damskie, męskie i dziecięce zarówno w codziennym użytku jak podczas dwumiesięcznej wyprawy na Kaukaz 2016. Jak spisały się koszulki Regatta Great Outdoors?

Warunki testu

Kilka miesięcy w warunkach wiosenno-letnich-jesiennych. Produkt był używany wielokrotnie podczas weekendowych wycieczek górskich, wyjazdów rowerowych, wspinaczek skalnych oraz dwumiesięcznej wyprawy na Kaukaz w górach powyżej 3000 m n.p.m.

 Koszulki Regatta – testowane produkty

Womens Luray – Beata

Kiedy pierwszy raz ubrałam koszulkę Womens Luray, zwróciłam uwagę na jej delikatność. Generalnie nie lubię sztucznych koszulek, bo wydają mi się nieprzyjemne dla skóry. Testowana przeze mnie koszulka Regatta, choć zrobiona jest z tkaniny poliestrowej (ISOVENT), daje mi komfort i poczucie naturalnego przylegania do mojej skóry. Tkanina, delikatna w dotyku, okazuje się być również bardzo wytrzymała podczas podróży. Womens Luray szybko odprowadza pot i nie łapie brzydkiego zapachu. Podoba mi się też kobiecy krój oraz stonowana kolorystyka modelu (do wyboru 3 kolory). Jako „kobieta piorąca w podróży” wysoko oceniam też szybkie wysychanie testowanych produktów.

Jenolan – Konrad

W mojej szafie koszulki do wszelakiej aktywności fizycznej to ponad połowa ciuchów. Na co dzień najczęściej używam koszulek sportowych i technicznych, zarówno w dojeździe do pracy (rowerem przez cały rok) oraz w samej pracy. Koszulki Regatta bardzo dobrze odprowadzają pot i co najważniejsze w warunkach podróży pozytywnie zdały „mój test trzech dni bez prania”. Mimo wysokiej aktywności fizycznej i braku możliwości jakiejkolwiek kąpieli (o praniu nie wspominam), koszulki Regatta po prostu nie śmierdzą. Poliester, z którego są zrobione, również nie „łapie” brudu. Na plus zaliczam wygodny krój. Jedyny minus to zbyt łatwe zaciąganie się materiału w tym modelu.

Alvarado – Mikołaj

Koszulki Alvarado są kolorowe (aż 6 różnych kolorów) i podobają mi się ich nadruki. Kiedy je ubieram, nie czuję, że się pocę. Są przewiewne, co doceniam szczególnie podczas kaukaskich upałów na przykład nad Morzem Czarnym. Jak dla mnie są to fajne koszulki i oceniam je „na maksa”.

Dokończenie recenzji na stronie: www.ceneria.pl.

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com