facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Test bluzy Salewa Light Micro Polarlight Fullzip Hoody

Jak może zauważyliście, kilka dni temu zainaugurowaliśmy nową serię filmów na GÓRY TV

 

Będziemy skupiać się głównie na testowaniu sprzętu, ale pojawią się oczywiście porównania, a także filmy, w których będziemy korzystali z wiedzy ludzi bardziej doświadczonych, pojawią się również porady jak wybrać czy korzystać z tego czy innego rodzaju sprzętu czy filmy wyjaśniające konkretne techniczne zagadnienia.

 

Część produktów dostajemy od producentów, część to nasz własny, prywatny sprzęt, a część po prostu wypożyczamy na potrzeby testu i po nakręceniu testu produkt wraca do firmy, która nam go użyczyła. Nawet jeśli otrzymaliśmy dany produkt od jakiejś marki - nie wiąże się z tym nigdy zobowiązanie reklamowe. Nie musimy mówić o nim wyłącznie dobrze i jeśli znajdziemy jakieś wady – na pewno się o nich dowiecie. ;-)

 

Wszystko sprawdzamy w praktyce, nie ograniczając się do perspektywy studia i pierwszego wrażenia, bo część właściwości produktu można ocenić czy w ogóle odkryć wyłącznie w realnym użytkowaniu.

 

Pod każdym filmem znajdziecie linki, kierujące do sklepów gdzie możecie kupić dany produkt. Jeśli z nich skorzystacie – ale tylko wówczas – otrzymamy niewielką prowizję z takiej sprzedaży. To oczywiście pokryje tylko małą część kosztów produkcji każdego filmu, ale też nie oczekujemy, że będzie inaczej. Filmy będą powstawać, zaplanowaliśmy ten cykl niezależnie od tego – po prostu uznaliśmy, że jest potrzebny. 

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-10-13
Tylko w GÓRACH
 

Test kurtki Salewa Powertex Puez Light

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-10-08
Tylko w GÓRACH
 

„Szlakiem GOPR”: trailer odcinka „Radziejowa”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2021-10-01
Tylko w GÓRACH
 

Test kurtki Arcteryx Proton LT

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com