facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-11-15
 

Teleportus.pl - innowacyjna wyszukiwarka lotów dla wspinaczy

Wszyscy podróżujemy po świecie w celach wspinaczkowych i górskich. Zazwyczaj wyszukując lot kierowaliśmy się terminem i miejscem docelowym.
Wiedzieliśmy, gdzie chcemy lecieć i kiedy, a następnie musieliśmy sprawdzić wszystkie możliwe kombinacje lotów i miejsc, aby namierzyć najtańsze bilety w rejony wspinaczkowe. Mnóstwo czasu i energii, prawda?
Czy zastanawialiście się kiedyś "jak dobrze by było móc odnaleźć najtańsze bilety, wiedząc tylko, co chce się robić i w jakich warunkach pogodowych"? Twórcy nowej aplikacji, od dziś dostępnej dla polskich wspinaczy, zastanawiali się. Tak urodził się pomysł, a po paru miesiącach wytężonej pracy, internetowa aplikacja - wyszukiwarka lotów Teleportus.pl.
 
Wystarczy podać termin, miejsce wylotu, kontynent i zakres temperatur, w których chce się wspinać, a system wyszuka (dla skonstruowania jednego wyniku przeszukuje od parudziesięciu do paruset połączeń)  i zaproponuje najtańsze możliwe dla danego terminu połączenia. Dodatkowo z możliwością kupna konkretnego biletu,  z opisem rejonu skalnego/górskiego, filmami z tych miejsc, lokalizacją na mapie. To nie wszystko - również można nabyć ubezpieczenie na wspinanie na wyszukiwany termin wyjazdu czy zarezerwować samochód.


Wszystko to bez dodatkowych prowizji - używanie serwisu jest bezpłatne, a zakup biletów odbywa się poza opisaną wyszukiwarką, na dedykowanych temu renomowanych serwisach (eSky, Tripsta, Opodo, Inseco itd.) .

Teleportus przeszukuje wszystkie tanie linie latające z Polski, większość regularnych linii, a nawet czartery. Pomysł jest cały czas rozwijany i uzupełniany o nowe funkcjonalności. Dla tradycjonalistów istnieje też klasyczna wyszukiwarka.

Mamy nadzieję, że nowe podejście do wyszukiwania będzie Wam pomocne. A tutaj przykładowy rezultat wyszukiwania:Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com