facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-05-28
 

Tatry z przewodnikiem na komórkę

Wydawnictwo Bezdroża proponuje wszystkim fanom Tatr kilka najciekawszych szlaków nie tylko w formie książkowej, ale także w wersji cyfrowej.
Dwadzieścia z czterdziestu tras zawartych w przewodniku "Tatry. Polskie i Słowackie” ma swoją wersję wersję na komórkę, która sprawi, że wędrowanie po najwyższych polskich górach stanie się jeszcze bardziej bezpieczne i wygodne.

Propozycja Bezdroży to odkrywanie Tatr dzięki najnowszej technologii, której jeszcze w tak przyjaznej i prostej do użycia formie nie było! „Dzięki nawigacji GPS i dokładnej, kolorowej mapie wszyscy użytkownicy aplikacji zobaczą, w którym miejscu są i jak daleko pozostało od obranego celu.” – mówi Grzegorz Marchut, GIS / Cartographer Wydawnictwa Bezdroża. – „Na mapie znajdują się ikony poszczególnych obiektów na trasie, a pod nimi kryją się opisy i zdjęcia, które z pewnością umilą każdą wędrówkę. Także świadomość pozycji GPS niejednokrotnie pozwala uniknąć niebezpieczeństw związanych ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi, a wysłanie aktualnej lokalizacji SMS-em może być niezastąpioną funkcją w krytycznych sytuacjach” – dodaje.

Doskonałym uzupełnieniem tras komórkowych są opisy zawarte w przewodniku „Tatry. Polskie i Słowackie”, bowiem nowoczesna technologia i wyczerpujące informacje zebrane przez autorów Wydawnictwa Bezdroża pozwalają patrzeć na góry z zupełnie nowej perspektywy.Aplikacje tatrzańskie na komórkę to...
- 20 wybranych szlaków, opracowanych na podstawie przewodnika Wydawnictwa Bezdroża "Tatry. Polskie i Słowackie"
- Bezpieczne i wygodne przemierzanie szlaków nawet w trudnych warunkach atmosferycznych
- Możliwość śledzenia bieżącej lokalizacji GPS
- Możliwość wysłania współrzędnych GPS SMS-em
- Intuicyjne połączenie najnowszej technologii i funkcjonalności pomocnych w górskich wędrówkach
- Bardzo dokładne mapy
- Opisy i zdjęcia miejsc na szlaku

Aplikacja działa na większości telefonów komórkowych o ekranach 240x320 px i 320x240 px lub większych. Lista telefonów dostępna jest na stronie internetowej. Do pobrania są dwa rodzaje aplikacji: poniżej 1 MB i powyżej 1 MB. Pobranie, instalacja i uruchomienie aplikacji na telefonie są intuicyjne i nie wymagają zaawansowanej wiedzy technologicznej. Koszt pojedynczej aplikacji: 7 złotych.

Trasy bazują na aplikacji GreenPhoneGuide.com.

Więcej o aplikacji: http://bezdroza.pl/tatry.html.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com