facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-02-18
 

Tatry Przewodnik skiturowy - nowość Wydawnictwa GÓRY

Tatry Przewodnik skiturowy to kontynuacja wcześniejszych letnich przewodników Wydawnictwa GÓRY, które ukazały się w latach 2007-2009.
Nowość
Tatry Przewodnik skitourowy
Autor: Wojciech Szatkowski


Tatry Przewodnik skiturowy to kontynuacja wcześniejszych letnich przewodników Wydawnictwa GÓRY, które ukazały się w latach 2007-2009. Przewodnik przeznaczony jest zarówno dla początkujących turystów-narciarzy, a także dla tych, którzy już dobrze zapoznali się z wycieczkami skiturowymi w Tatrach Polskich i Słowackich. Prezentujemy w nim ponad 110 zjazdów w Tatrach Polskich i Tatrach Słowackich, w tym między innymi: z Rysów, Niżnich Rysów, Koziego Wierchu, Wołowca, Jarząbczego w Tatrach Polskich oraz ze Świstowego Szczytu, Rohatki, Czerwonej Ławki, Baraniej Przełęczy, Lodowej, Rohacza Ostrego i Płaczliwego w Tatrach Słowackich oraz wiele innych. Przewodnik wzbogacony został o ciekawostki historyczne. W przypadku każdego ze zjazdów przedstawiono jego opis z podaniem stopnia trudności, przybliżonego czasu podejścia i zjazdu, a dla lepszej orientacji także schematy i wrysowanie linie każdego ze zjazdów. W rozdziałach początkowych autor położył duży nacisk na bezpieczeństwo w górach, dobór odpowiedniego sprzętu, zasady panujące w Tatrzańskim Parku Narodowym. Dla ułatwienia orientacji każdy rozdział został zaopatrzony w dokładną mapę graniową Tatr. Tatry Przewodnik skiturowy dla wielu pasjonatów Tatr otwiera możliwość podziwiana tych pięknych gór także zimą.Informacje dodatkowe

okładka miękka ze skrzydełkami
szycie spiralą
240 stron kolorowych ze zdjęciami

Cena: 39,90 zł

Przewodnik do kupienia na www.GORYonline.com/sklep, sklepie 8a.pl, a od 23 lutego w sieci Sklepu Podróżnika i sukcesywnie w księgarniach i sklepach górskich, o czym będziemy na bieżąco informować.
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com