facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-09-05
 

Tatra Running Kids - warsztaty sportowo-przyrodnicze

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty przyrodnicze dla dzieci, które będą towarzyszyć 8.Spotkaniom z Filmem Górskim w Zakopanem już w najbliższy weekend.
Program Warsztatów:

SOBOTA
godz. 9.30 - 14.30


Warsztaty terenowe w Dolinie Kościeliskiej z przewodnikiem tatrzańskim; nauka posługiwania się mapą i kompasem, gra terenowa z elementami edukacji przyrodniczej, zwiedzanie Jaskini Mroźnej. Spotykamy się o 9.30 u wylotu Doliny Kościeliskiej.

godz. 16.30 - 19.00

„Niedźwiedź, świstak i kozica” - stacjonarne warsztaty przyrodnicze i plastyczne w Willi Oksza; projekcja filmów edukacyjnych TPN, podstawy wiedzy o Tatrach, o florze i faunie tatrzańskiej, tworzenie i ozdabianie modelu recyclingowej kozicy.

NIEDZIELA
godz. 9.00 - 15.00

Warsztaty w bacówce i warsztaty harcerskie w lesie.

Zaprzyjaźniony baca wprowadzi nas w tajniki pasterstwa w ramach tzw. wypasu kulturowego, zapozna nas z wyjątkowym sposobem wyrabiania oscypków. Dowiemy się, jak pasterstwo wpłynęło na Tatry i dlaczego z Tatr zostało wyprowadzone.

Instruktor harcerstwa nauczy nas rysowania map terenowych, fachowego ustawiania ogniska i budowania harcówki z gałęzi. Poznamy zasady funkcjonowania w drużynie harcerskiej
i dowiemy się, dlaczego prawdziwy harcerz potrafi milczeć, zawsze pomaga innym i nigdy nie kłamie. Spotykamy się  w Willi Oksza o godz. 9.00.

fot. www.spotkania.zakopane.pl
Szczegóły spotkania na stronie: http://www.spotkania.zakopane.pl/imprezy-towarzyszace/art_399_warsztaty_sportowoprzyrodnicze_dla_dzieci.html?page=1
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-08-31
HYDEPARK
 

Ukryte wartości górskiej książki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com