facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2005-02-25
 

Taternik w sieci sprzedaży EMPiK

Utrzymuje się dotychczasową dystrybucję poprzez „Sklep Podróżnika” i Antykwariat Górski „Filar”, w nieco tylko zmniejszonym zakresie. Jednak podstawowymi punktami, gdzie będzie można nabyć pismo, stają się salony prasowe EMPiK.


Numer 1/2005 magazynu "Taternik" jest już wydrukowany. Zgodnie z decyzją Zarządu PZA, odstępuje się od dotychczasowej zasady bezpłatnego przekazywania większości nakładu klubom. Kluby, będące członkami PZA, otrzymają jedynie po 2 sygnalne egzemplarze każdego numeru. Utrzymuje się dotychczasową dystrybucję poprzez „Sklep Podróżnika” i Antykwariat Górski „Filar”, w nieco tylko zmniejszonym zakresie. Jednak podstawowymi punktami, gdzie będzie można nabyć pismo, stają się salony prasowe EMPiK.

Ponieważ na terenie Polski znajduje się ponad 60 takich salonów, mamy nadzieję, że w ten sposób „Taternik” stanie się bardziej dostępny, szczególnie dla czytelników miejscowości odległych od dotychczasowych punktów sprzedaży. W bieżącym roku ukażą się 3 numery pisma: dwa pojedyncze (w zimie i na wiosnę) oraz jeden podwójny (jesienią). Zarząd PZA zdecydował się na kolejną, tym razem drastyczną obniżkę cen reklam.

W numerze 1/2005 znajdziemy m.in. ralację Józefa Nyki z Walnego Zjazdu w Podlesicach, artykuły Pawła Karczmarczyka i Macieja Sokołowskiego o przejściach w Kaukazie i w Alpach, wstępne omówienie wyprawy na Shisha Pangma, monografię chińskich gór Kang Karpo autorstwa Jana Nyki, część III kroniki gór wysokich 2003 oraz interesujący artykuł Rafała Sławińskiego na temat techniki i etyki drytoolingu.

Janusz Kurczab

Źródło: www.pza.org.pl

25-02-2005

(kb)
   

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-07-08
GÓRY
 

Rocznica pierwszego wejścia na Gaszerbrum II

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-03-28
GÓRY
 

Red Bull Szybka Tura

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-03-25
GÓRY
 

Dni Lawinowo-Skiturowe dla Ukrainy

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-03-14
GÓRY
 

Jurek Łabęcki – Kaskader z Bronowic

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com