facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2005-05-26
 

Targi Adrenalina (17-18 listopada, Warszawa)

Pragniemy poinformować, że po konsultacjach z potencjalnymi wystawcami i sponsorami Targi Imprez i Podróży "Adrenalina" zostały przeniesione na termin 17-18 listopada 2005.


Pragniemy poinformować, że po konsultacjach z potencjalnymi wystawcami i sponsorami Targi Imprez i Podróży "Adrenalina" zostały przeniesione na termin 17-18 listopada 2005 w powiązaniu z VIII Targami Obiektów i Usług Konferencyjno-Szkoleniowych Forum Turystyki Biznesowej BTF. Miejsce pozostaje bez zmian - Warszawa, Pałac Kultury i Nauki. Jak dotychczas wszyscy Partnerzy i Patroni medialni zadeklarowali swoje zaangażowanie w nowym terminie.

Jesteśmy przekonani, że połączenie naszych targów zapewni zwiększenie marketingowego oddziaływania, gdyż obie imprezy się uzupełniają. Targi BTF nastawione są na klienta korporacyjnego, poszukującego miejsc i sposobów na zorganizowanie szkoleń i konferencji czy eventów firmowych, ale który także często korzysta z oferty wystawców "Adrenaliny" (podróże, imprezy firmowe, imprezy kulturalne, sprzęt do uprawiania turystyki i sportu). Natomiast targi "Adrenalina" przez swoją otwartą formułę, bogaty program i udział popularnych postaci, zapewniają dodatkową masową publiczność.

Marek Pawłowski
rzecznik prasowy targów
22 339 06 21, 609 85 65 30BTF NEWS

Targowe odliczanie
Sprawdź na stronie www.btf.waw.pl ile dni zostało do rozpoczęcia VIII Targów Obiektów i Usług Konferencyjno–Szkoleniowych „Forum Turystyki Biznesowej” (BTF - Business Tourism Fairs). W tym roku po raz pierwszy impreza została rozszerzona o Targi Imprez i Podróży „Adrenalina” (17-18 listopada 2005 roku Pałac Kultury i Nauki). Organizatorzy tej najstarszej w Polsce profesjonalnej imprezy targowej poświęconej konferencjom, kongresom, programom motywacyjnym i spotkaniom biznesowym, w tym roku do sprawdzonych rozwiązań proponują także szereg nowości. Najważniejsza to oczywiście połączenie targów BTF z „Adrenaliną”, co znacznie poszerza grono odwiedzających o osoby zainteresowane docieraniem do miejsc niezwykłych i uczestnictwem w programach z „dreszczykiem emocji”. Od tej chwili będziemy Państwu, najszczerszej, jak przed komisją śledzą, regularnie donosić o targowych „newsach”, a zainteresowanych i niecierpliwych odsyłamy do stale aktualizowanej i ubranej w „nowe szaty” strony internetowej www.btf.waw.pl

Wystawcy wszystkich regionów łączcie się... na połączonych targach
Na targowych wystawców oczekują przestronne sale ekspozycyjne Pałacu Kultury i Nauki, dziś obchodzącego swoje 50-lecie. W podzięce za trud radzieckich robotników – budowniczych PKiN, wzywamy do wzmożonego wysiłku potencjalnych wystawców, mogących eksponować swoje wdzięki w kilku salonach tematycznych: obiekty konferencyjne, profesjonalni organizatorzy konferencji, dostawcy sprzętu technicznego i usług dla konferencji i szkoleń, firmy cateringowe, specjaliści od imprez typu incentive i rasowi dostarczyciele adrenaliny. Do oficjalnego zamknięcia zgłoszeń pozostało kilka dni, więc podajemy krótką instrukcję obsługi. Wejdź na stronę www.btf.waw.pl kliknij w folder WYSTAWCY, przeczytaj REGULAMIN, kliknij w plik ZGŁOSZENIE, spokojnie go wypełnij i podpisz, wyślij faxem na numer (22) 810 89 08, wpłać pieniądze na wskazane konto i kontaktuj się na bieżąco z przemiłymi pracownikami organizatora targów.

Persony jak najbardziej „grata”
Ponad pięć tysięcy imiennych zaproszeń na targi trafi do osób decyzyjnych ze środowisk biznesu i finansów, medycyny i farmacji oraz firm i agend zagranicznych. Tacy „Goście Specjalni” – potencjalni zleceniodawcy imprez - stanowią atrakcyjny kąsek dla hoteli, obiektów konferencyjnych i wszystkich firm obsługujących spotkania biznesowe. W tym roku wyjątkowo bogata jest lista partnerów medialnych i firm współpracujących, co świadczy o rosnącym znaczeniu tej dziedziny. Na gości specjalnych czekają liczne nagrody i VIP-owski protokół. Już teraz można zarejestrować się, jako „Gość Specjalny” na targowej stronie www.btf.waw.pl

Nowoczesność w domu i zagrodzie
Pod tytułem „Miasta spotkań – Miasta nowoczesności” zaplanowana jest na 17 listopada 2005 roku międzynarodowa konferencja dotycząca znaczenia turystyki biznesowej dla rozwoju gospodarczego i kreowania wizerunku miast. „Dlaczego miasta polskie powinny inwestować w turystykę biznesową?”,„Jak zarabiać na kongresach?”, „Jak dobrze zrobić wielki show?”, „Czy bać się parad i imprez masowych?” to pasjonujące tematy wystąpień i dyskusji panelowych konferencji stanowiącej część merytorycznego programu Forum Turystyki Biznesowej. Intrygująco brzmi też tytuł panelu „Tajemnice reżyserii wielkich imprez” z udziałem praktyków – specjalistów od imprez politycznych, religijnych i sportowych. Wszystkie konferencje towarzyszące targom szeroko otwierają drzwi dla chętnych uczestników a ich szczegółowe programy znajdują się na stronie www.btf.waw.pl

Polityka prorodzinna (“pro-siostrzana”) na BTF
Jednym z ciekawych tematów konferencji „Miasta spotkań” będą doświadczenia programów Sister Cities (miast siostrzanych). Historyk dr Jan Loryś, dyrektor Muzeum Polskiego w Ameryce, przedstawi genezę i dzień dzisiejszy programów Mister Cities. Pomysłodawca i organizator całego przedsięwzięcia – Meetings Management - planuje zorganizowanie w przyszłym roku międzynarodowego spotkania pt .Giełda Ofert Miast Siostrzanych Warszawy. Większość miast i miasteczek, przy wjazdach do nich, szczyci się tablicami z nazwami zaprzyjaźnionych miejscowości zagranicznych. Często niestety współpraca ogranicza się tylko do radosnych wizyt i rewizyt miejskich włodarzy, no i na szczęście czasem wymiany grup dziecięcych. A filozofia „miast siostrzanych” odwołuje się do doświadczeń praktycznie w każdej dziedzinie zarządzania danym regionem i stwarza rzeczywiste możliwości rozwojowe. Takim właśnie bogactwem aspektów zajmować się będzie planowany kongres, a zajawkę tego usłyszycie już na Forum Turystyki Biznesowej.

Europejskie salony na BTF
Problem, jak możemy wykorzystać do maksimum możliwości zjednoczonej Europy, będzie rozważany podczas kolejnej międzynarodowej konferencji pod tytułem „Nowa Europa – Nowe możliwości” w dniu 18 listopada 2005 roku. Gość zagraniczny - Filip Muyllaert z meetcentives.com (Belgia) przedstawi wyniki badania na temat szans na sukces branży MICE w Europie Wschodniej i Centralnej oraz krajach bałtyckich. Nie zabraknie informacji dotyczących możliwości wsparcia projektów ze środków budżetowych oraz unijnych (tu okazja do rozmowy z ekspertami PARP i PART), a także mniej znanych źródeł – jak Amerykańska Fundacja Wolności. Konferencja „Nowa Europa – nowe możliwości” po raz drugi towarzyszy Forum Turystyki Biznesowej, przyciągając przy okazji wartościowych gości specjalnych odwiedzających targowe stoiska.
Serwis z najwyższej i najgłębszej półki
Wielką atrakcją połączonych Targów BTF i „Adrenalina” będą na pewno spotkania z największymi polskim „adrenalinowymi” gwiazdami – podróżnikami, alpinistami,  sportowcami itp., które przyciągną rzeszę ich fanów i naśladowców. Swój udział zapowiedzieli m.in. Monika Rogozińska, Beata Pawlikowska, Wojciech Cejrowski, Leszek Cichy, Marek Kamiński, Arkadiusz Pawełek. Niektórym prezentacjom towarzyszyć będą wystawy fotograficzne i promocja najnowszych książek autorów-podróżników. Dla wszystkich fanów golfa niewątpliwą ucztą będzie prezentacja programu „Teraz Golf” pod patronatem Polskiego Związku Golfa, z udziałem gościa specjalnego Wiktora Zborowskiego i miniturniejem golfowym, którego zwycięzca trafi na 5-dniowy pobyt golfowy na Costa del Sol w Hiszpanii.

Kongresowi „dyplomaci”
Program wyróżniania tytułem Ambasador Kongresów Polskich znaczących postaci świata nauki, kultury, biznesu, przyciągającym do naszego kraju międzynarodowe kongresy nabiera w tym roku właściwego rozmachu. Dzięki staraniom Polskiej Organizacji Turystycznej program został objęty patronatem honorowym Marszałka Sejmu RP. Program stanowi wspólne przedsięwzięcie POT i Stowarzyszenia „Konferencje i Kongresy w Polsce”. W październiku planowane jest posiedzenie Kapituły, powoływanej po raz pierwszy na nowych zasadach i decydującej o nadawaniu tego honorowego tytułu. Natomiast galowe spotkanie z udziałem nowo mianowanych Ambasadorów Kongresów i środowisk naukowych, biznesowych, kulturalnych ma odbyć się 17 listopada tego roku w Warszawie, właśnie podczas Targów BTF.


20 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO BRAĆ UDZIAŁ W POŁĄCZONYCH TARGACH „BUSINESS TOURISM FAIRS” I „ADRENALINA”

Warszawa, PKiN, 17-18 listopada 2005

1. Obecność na targach 5000 potencjalnych klientów zainteresowanych organizacją i uczestnictwem w KONFERENCJACH, SZKOLENIACH, IMPREZACH FIRMOWYCH,  PODROŻACH MOTYWACYJNYCH i TEMATYCZNYCH. Wśród nich znajdują się profesjonaliści wielu dziedzin, biznesmeni z największych korporacji z całego kraju oraz firm zagranicznych w Polsce, planiści konferencji, szkoleń i eventów, reprezentanci organizacji i stowarzyszeń naukowych i biznesowych.
2. Udział w imprezie licznych zagranicznych gości, wśród których znajdą się: Tom Hulton - dyrektor IMEX d/s stosunków międzynarodowych, były sekretarz generalny ICCA, Johanna Fisher - dyrektor Travel Marketing Faktory, Ulrike Mende -  dyrektor Kleist Forum we Frankfurcie nad Odrą, Ianic Menad - dyrektor sprzedaży dla klientów korporacyjnych i rynku M.I.C.E. z Grupy Hotelowej Orbis, Filip Muyllaert - meetcentives.com z Belgii, Martin Oxley - dyrektor wykonawczy British Polish Chamber of Commerce, Joyce Dogniez - prezes-elekt Oddziału MPI w Belgii, Zacharias Kaplanidis - prezes Stowarzyszenia PCO Grecji, Corrido Mancini – prezes Stowarzyszenia PCO Włoch.
3. Zaangażowanie w promocję targów ze strony prestiżowych organizacji międzynarodowych branży M.I.C.E.: Europejskiej Federacji Stowarzyszeń Profesjonalnych Organizatorów Kongresów (EFAPCO), International Incentive & Business Alliance (I.I.B.A.), Meeting Professionals International (M.P.I.).
4. Patronaty i wsparcie ze strony: Ministerstwa Gospodarki, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Polskiej Organizacji Turystycznej, Stowarzyszenia „Konferencje i Kongresy w Polsce” i innych instytucji.
5. Obecność reprezentantów 90 ambasad w Polsce, zagranicznych biur informacji turystycznej oraz izb przemysłowo-handlowych.
6. Spotkania z reprezentantami miast odpowiadającymi za imprezy masowe (festiwale, festyny, obchody), w tym z dyrektorami marketingu i Public Relations samorządów z całego kraju uczestniczącymi w międzynarodowej konferencji „Miasta Spotkań – Miasta Nowoczesności” (17.11.2005).
7. Spotkania z reprezentantami agencji rozwoju regionalnego i ekspertami funduszy europejskich uczestniczącymi w międzynarodowej konferencji „Nowa Europa. Jak wykorzystać do maksimum możliwości zjednoczonej Europy” (18.11.2005).
8. Możliwość bezpośrednich spotkań z szefami instytucji naukowych i stowarzyszeń - organizatorów dużych kongresów w targowym Salonie Ambasadorów Kongresów na stoisku Convention Bureau of Poland.
9. Spotkanie wielkiego grona fanów turystyki kwalifikowanej uczestników spotkań autorskich i prezentacji „gwiazd adrenaliny” Wśród nich będą: Monika Rogozińska, Beata Pawlikowska, Wojciech Cejrowski, Leszek Cichy, Marek Kamiński, Arkadiusz Pawełek, Wiktor Zborowski.
10. Możliwość pozyskania do współpracy wybitnych podróżników i dziennikarzy, partnerów, z którymi można budować kompleksową ofertę dla klientów: dostawcami, firmami, stowarzyszeniami hobbystycznymi, podróżniczymi, sportowymi.
11. Zaproszenie na wieczorną Galę Ambasadorów Kongresów Polskich z udziałem 200 VIP-ów, podczas której nadane zostaną honorowe tytuły Ambasadorów Kongresów wybitnym przedstawicielom świata nauki i gospodarki, odpowiedzialnych za zapraszanie do Polski międzynarodowych kongresów.
12. Konkursy i plebiscyty dla wystawców, liczne promocje z atrakcyjnymi nagrodami i wyjazdami, w tym pięciodniowy pobyt na polach golfowych w Costa del Sol w Hiszpanii.
13. Obecność na targach 200 dziennikarzy prasowych, radiowych i telewizyjnych, oraz 50 reprezentantów mediów na konferencji prasowej na tydzień przed targami.
14. Profesjonalna oprawa dziennikarska kilkunastu patronów medialnych targów oraz atrakcyjne materiały w innych mediach.
15. Informacja o targach BTF i „Adrenalina” na kilkudziesięciu portalach i wortalach internetowych partnerów, z największym polskim portalem Onet.pl na czele.
16. Wpis z informacją o wystawcy (do 200 słów) w katalogu targowym w nakładzie 4.000 egzemplarzy.
17. Gorące najnowsze wydanie ósmej edycji Katalogu obiektów i usług konferencyjnych pt. „Konferencje w Polsce 2006”.
18. Nazwa wystawcy na portalu www.btf.waw.pl z możliwością aktywnego linku do własnej strony.
19. Stale aktualizowany program imprez na animowanych stronach portalowych i www.btf.waw.pl, www.adrenalina.waw.pl.
20. Obecność ponad 100 innych wystawców, wśród których będzie na pewno Wasza konkurencja!!!

Więcej informacji:
http://www.adrenalina.waw.pl/
http://www.meetingspoland.pl/

2005-05-26

(kb)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com