facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

„Szlakiem GOPR” – premiera odcinka jurajskiego

W ramach filmów produkowanych z okazji dziesięciolecia współpracy GOPR i PZU jesienią odwiedziliśmy Beskid Wyspowy, a zimą udaliśmy się na skitury w Bieszczady. Kolejny, letni odcinek cyklu przeniesie nas na Jurę Krakowsko-Częstochowską. 

 

Ratownicy Grupy Jurajskiej GOPR zabierają nas na wycieczkę, podczas której na rowerach przemierzają Jurę Środkową oraz wspinają się w kultowych rejonach skalnych. Widoki Podzamcza czy Okiennika Wielkiego w efektowych ujęciach z drona, dynamiczny montaż pokazujący walory terenowej jazdy na rowerze i wspinaczki, a także ciekawe opowieści ratowników – to wszystko czeka na Was w kolejnej odsłonie serii. Premiera planowana jest na 15 lipca.

 

Plan pokazanego na filmie rowerowo-wspinaczkowego, jurajskiego wypadu nie był dziełem przypadku. Zarówno wspinaczka skałkowa, jak i turystyka rowerowa to aktywności, które z roku na roku zyskują na popularności w skalnych rejonach pomiędzy Krakowem a Częstochową. Przybywa komfortowo wyposażonych w stałą asekurację dróg, a także nowoczesnych i efektownie wytyczonych ścieżek rowerowych. Obie odsłony Jury zobaczymy w trzecim odcinku „Szlakiem GOPR”. Zarówno Podzamcze, jak i Okiennik Wielki należą do absolutnie kultowych miejscówek dla wspinaczy. Z kolei rowerowego Szlaku Orlich Gniazd nie powstydziliby się Niemcy, Austriacy czy Szwajcarzy.

 

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-03-14
GÓRY
 

Jurek Łabęcki – Kaskader z Bronowic

Komentuj 0
Goryonline
 
2022-02-04
GÓRY
 

Zimowe kursy Akademii GOPR

Komentuj 0
Goryonline
 
2021-12-01
GÓRY
 

Rusza Akademia GOPR!

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
2016-07-01
FOTO-VIDEO
 

Piotr Schab na Papichulo 9a+

Komentuj 0
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com