facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-10-17
 

Szlak Orlich Gniazd - aplikacja mobilna

Złota polska jesień to czas, kiedy Jura Krakowsko-Częstochowska jest wyjątkowo piękna. Jak opisuje Robert Nieroda, Dyrektor Biura Związku Gmin Jurajskich: "Imponujące zamki, wciąż nienaruszona przyroda i idealne warunki do uprawiania wspinaczki, to wszystko przyciąga na Jurę setki tysięcy turystów rocznie".W wydanym w ostatnich dniach mobilnym przewodniku po Szlaku Orlich Gniazd znajdują się opisy prawie 100 atrakcji. Znajdziemy tam opisy popularnych atrakcji jak na przykład zamki w Ogrodzieńcu, Bobolicach czy też Królewski Wawel, ale także te mniej znane jurajskie perełki. Wszystko to zilustrowane jest wysokiej jakości zdjęciami.

 Aplikacja oferuje dużo więcej niż tradycyjny przewodnik. Dzięki wykorzystaniu GPSa oraz multimedialnych map zaplanowanie wycieczki po Jurze staje się prostsze. Funkcją, której nie znajdziemy nigdzie indziej jest gra turystyczna. Podczas zwiedzania Szlaku Orlich Gniazd jesteśmy nagradzani odznakami i punktami. Ponadto możemy sprawdzić swoją wiedzę dzięki zagadkom.

 Aplikacja jest dostępna na platformy Windows 8 oraz Windows Phone 8. Więcej informacji oraz odnośniki do sklepu można znaleźć na stronie BerrySoft.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com