facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-08-15
 

Szałasiska WiFi Zone już działa!

Informujemy, że na terenie obozowiska taternickiego na Polanie Szałasiska uruchomiony został dla mieszkańców taboru bezprzewodowy dostęp do internetu.

Dzięki temu udogodnieniu, preferowaną formą dokonywania rezerwacji jest wiadomość wysłana pocztą elektroniczną na adres szalasiska@pza.org.pl
Oczywiście w dalszym ciągu możliwe jest dokonywanie rezerwacji za pomocą sms +48666386898.
Przy dokonywaniu rezerwacji należy pamiętać o podaniu istotnych danych: imię i nazwisko osoby rezerwującej, przynależność do klubu PZA, ilość osób i termin pobytu, a w przypadku rezerwacji dokonywanej e-mailem niezbędne jest podanie telefonu kontaktowego.Przyjęcie rezerwacji będzie każdorazowo potwierdzane SMS-em lub e-mailem W razie braku miejsc również zostaną wysłane powiadomienia.

Przypominamy, że obozowisko jest miejscem dedykowanym dla taterników. korzystać z nich mogą wyłącznie osoby zrzeszone w PZA oraz w federacjach należących do UIAA oraz wspinacze niezrzeszeni.

Fot. PZA

Na Taborze możliwe jest również korzystanie z dostępu do sieci z wykorzystaniem wszelkich urządzeń mobilnych pracujących w protokole wifi.
Łącze pracujące w usłudze StarDSL ma ograniczony miesięczny limit transferu do 30GB, zatem dostęp do niektórych stron internetowych, wymagających dużego transferu danych został zablokowany.

Prosimy o rozsądne korzystanie z tego udogodnienia i powstrzymanie się od pobierania dużych plików.

Źródło: PZA

Goryonline
 
2018-11-14
GÓRY
 

Zmarł Paweł Zadarnowski, ratownik TOPR

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
2018-10-30
GÓRY
 

David Lama zdobywa samotnie Luang Ri w Himalajach!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com