facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-10-30
 

Świnoujście - Hel, krok po kroku... (17 listopada, Kraków)

Podczas pokazu zaprezentowane zostaną zdjęcia wykonane w trakcie siedmiu pieszych wędrówek ze Świnoujścia na Hel (oraz wielu krótszych eskapad o wszystkich porach roku).
Kuba Terakowski, bniolog, niespokojny duch. Współpracownik miesięczników "n.p.m." i "Rowertour". Był na wszystkich kontynentach, przeszedł Polskę z Gdańska na Rysy i ze Szczecina do Krakowa, organizuje Marszony (całodobowe, długodystansowe marsze górskie) oraz Zimaki (zimowe biwaki w Beskidach).

Bezgranicznie zauroczony naszym wybrzeżem: trasę Świnoujście - Hel pokonał ośmiokrotnie. Podczas pokazu zaprezentowane zostaną zdjęcia wykonane w trakcie siedmiu pieszych wędrówek ze Świnoujścia na Hel (oraz wielu krótszych eskapad o wszystkich porach roku).

Fotografie te pokazują nasze wybrzeże z perspektywy zupełnie innej niż stereotypowo kojarzący się z plażą kocyk, parawan, parasol i dmuchany materac. Pokaz ten stanowi też okazję, aby w niecodzienny sposób zobaczyć, miejsca dobrze wszystkim znane i przekonać się, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, na długo i za ciężkie pieniądze, aby przeżyć niezwykłą przygodę.

Kiedy:
19 listopada 2010, godz. 18.00
Gdzie: ŚOK, ul. Mikołajska 2, Kraków

Źródło: www.lamelli.com.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com