facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-12-03
 

Światowa premiera kolekcji alpineXtrem Salewa

Firma Salewa prezentuje nową kolekcję!
Informacja prasowa SALEWA

Góra ujawnia nowe granice. Ekstremalne warunki klimatyczne. Optymalny poziom przygotowania psychicznego. Poznanie wyżyn swojej mentalności. Alpiniści, którzy przełamią te mentalne i psychiczne bariery osiągną bardzo intensywny poziom uczuć – będą bardzo samotni. Dlatego potrzebują sprzętu, który sprawdzi się w trzech najcięższych dyscyplinach: ochrona przed zimnem oraz wilgocią, dopasowanie i swoboda ruchu oraz bezpieczeństwo. My zapewniamy świadomość, że mają teraz do dyspozycji to, co najlepsze. 

Przez prawie 75 lat, SALEWA istnieje, aby produkować najlepsze ubrania dla tak wymagających GÓR. W tworzeniu kolekcji na jesień oraz zimę 2009/2010 brali udział eksperci, menadżerowie oraz fachowcy od materiałów. Połączyli siły wraz z zespołem alpineXtrem SALEWA, aby zadbać o każdy detal kolekcji. Produkty te testowane były podczas wielu wspinaczek na alpejskich ścianach. 

SALEWA to stabilna firma, której siedziba znajduje się w centralnym Alpejskim mieście: Bolzano. Dumnie prezentujemy nową kolekcję odzieży składającej się z 34 części odzieży górnej oraz 13 modeli spodni – możliwie najbardziej zaawansowanych technicznie. Asortyment obejmuje bieliznę oddychającą, polary, softshelle, niezawodne warstwy izolacyjne wykonane z Primaloft. Kurtki wykonane zostały z podwójnych oraz potrójnych warstw materiału. Wszystko to dla najbardziej ambitnych alpinistów potrzebujących niezawodnej odzieży podczas wycieczek, narciarskich wspinaczek w lodzie czy w górach najwyższych. 

Oczywiste jest, że nowa kolekcja alpineXtrem oferuje produkty przeznaczone tylko i wyłącznie dla kobiet:  ALPINDONNA to nazwa kolekcji zaprojektowanej specjalnie dla kobiet. 
Projektując każdy model z tej kolekcji wzięliśmy pod uwagę budowę ciała kobiety tak, aby zaprojektować ubrania o unikalnym kroju wraz z wieloma nowatorskimi wykończeniami i rozwiązaniami z dziedziny nowoczesnych materiałów. Każda rzecz z kolekcji ALPINDONNA jest zaawansowana technicznie i perfekcyjnie zaprojektowana – co oznacza, że niczym nie odbiega od kolekcji męskiej. 

Eksperci SALEWA zmienili całą paletę kolorów oraz ich kombinacji takich jak: 
Cegła / fire żużel, emerald / black / żużel i Celeste / black / kobalt /.  I dzięki koncepcji TOTAL-LOOK wszystkie elementy tej kolekcji mogą być łączone i mieszane ze sobą. 

Źródło: SALEWA POLSKA
 Chomo GtX 2L m Jacket
 effect PtX m Jacket
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
Maciek Makowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com