facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Super Friction GTX / Hanwag

Lekki i wszechstronny but zarówno do przejść na lodowcach jak pokonywania trudnych dróg skalistych...
Lekki i wszechstronny but zarówno do przejść na lodowcach jak pokonywania trudnych dróg skalistych w Alpach, Dolomitach.Na całej długości wkładki, materiał zapamiętujący kształt stopy. Mocowanie na raki półautomatyczne. Super Friction to but wytrzymały na mechaniczne uszkodzenia i niezwykle stabilny. Precyzyjnie trzyma na rantach i pozwala bezpiecznie czuć się nawet na najtrudniejszych drogach. Zastosowany system sznurowania Ghilly-Lacing, łatwo i precyzyjnie, stabilizuje nogę w bucie, a głębokie sznurowanie w kierunku palców pozwala bezpiecznie stawiać każdy krok. Super Friction ma nieco wyższą i bardziej usztywnioną górną część cholewki w stosunku do Crack Safety. Ręcznie nakładany otok zapewnia stabilizację i sztywność. Konstrukcja cholewki stanowiąca połączenie skóry i Cordury pozwoliła znacznie zmniejszyć wagę butów, przy zachowaniu ich sztywności i wysokiej wodoodporności.Detale:Wejście na raki pół automatyczne.
Podeszwa dostosowana do raków półautomatycznych lub paskowych. Wyposażenie optymalne dla kwalifikowanej turystyki górskiej, lekkiej wspinaczki, przejść na lodowcach itp.Niska waga.
Wyjątkowa niska waga buta poprzez użycie lekkiej konstrukcji cholewki i podeszwy.Ghilly-Lacing.
Bardzo łatwe i proste sznurowanie poprzez odpowiednio skonstruowane szlufki, pozwalające szybko i precyzyjnie zasznurować cały but.Elevated Brim.
Ręcznie nakładany otok gumowy, którego zadaniem jest ochrona materiału zewnętrznego oraz stabilizacja buta.Deep-Pull-Lacing. Haczyki do przeciągnięcia sznurowadła umieszczono głęboko po bokach cholewki na wysokości stawu skokowego. Poprzez głębokie umieszczenie haczyków sznurowadła precyzyjnie i mocno stabilizują nogę w bucie, zapobiegając jej poruszeniom, eliminując ewentualne obtarcia, pozwalając pewnie czuć się nawet na najbardziej trudnym terenie.Shock Absorber. Wkładka absorbująca uderzenia podczas chodzenia umiejscowiona wysokości obcasa. Używana przede wszystkim w butach z mocnymi i twardymi podeszwami.

Waga jednego buta: 790 g (rozmiar 7,5)
Materiał wewnętrzny: GORE-TEX
Materiał zewnętrzny: Skóra / Cordura Rocket

Podeszwa:


Vibram Dolomit. Mocna, ekstremalnie stabilna podeszwa do skalnego podłoża. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością i stabilnością na kantach. Idealna dla technicznych i wielozadaniowych butów górskich.

Kategoria twardości: C – Rock

Cena: 1039 zł

Przeznaczenie: wspinaczka, turystyka kwalifikowana

Więcej o tym modelu butów oraz innych z oferty HANWAG’a można dowiedzieć się na stronie wyłącznego dystrybutora www.bakosport.pl

Lista sklepów oferujących sprzedaż obuwia Hanwag na
www.bakosport.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2020-07-21
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Bluza trekkingowa Maxtrail Long Sleeve Midlayer / Columbia

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-18
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Materac Etherlight XT / Sea To Summit

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-17
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Plecak PROLIGHTER 30 / Millet

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-16
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Raki Blade Runner / Cassin

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-15
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Buty Island MFS Alpin / Meindl

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com