facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-07-09
 

Stuptuty Beri - Granaty

BERI nie należy być może do najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku outdoorowym. Pewnie ze względu na to, że posiada bardzo wąską gamę własnych produktów (bodajże 9 modeli).
Niemniej jednak ta całkowicie polska marka (nawet proces produkcji odbywa się w Polsce) istnieje na rynku nieprzerwanie już od 1996 roku. To chyba o czymś świadczy.


Stuptuty o nazwie Granaty służą mi już ponad pięć lat. Tak naprawdę dostałem je od siostry w wigilię Bożego Narodzenia.

Wygląd tych ochraniaczy jest bardzo klasyczny. Występują jedynie w kolorze czarnym. Są zapinane z przodu na zamek Velcro, który jest kryty materiałową listwą. Żeby listwa nie latała na wszystkie strony podczas użytkowania, z dołu został zamontowany metalowy kapsel, który bardzo dobrze się sprawdza trzymając listwę na odpowiednim miejscu.
fot. testyoutdoorowe.plCałość bardzo dobrze przylega do łydki, z góry istnieje możliwość ściągnięcia stuptuta, żeby żadna woda, błoto czy śnieg nie dostało się do środka. Jednakże zdecydowanie największą zaletą tego modelu jest regulowana stalowa linka z dołu. Praktycznie niezniszczalna. Wiele dużo droższych marek przy produkcji ochraniaczy używa materiałowych linek z dołu. Zastosowanie stalowej linki wielokrotnie przedłuża możliwość użytkowania tego przedmiotu. Zresztą, świetnie świadczy o tym fakt, że stuptuty po pięciu latach użytkowania nadal mi służą i nie zanosi się bym musiał kupować nowe.

Dokończenie artykułu tutaj >>

Źródło: www.ceneria.pl


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
Maciek Makowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com