facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-07-12
 

Strona marki SealLine już w sieci - po polsku

Od pewnego czasu w internecie można znaleźć polskojęzyczną stronę marki SealLine. Marka SealLine posiada w swej ofercie ogromną gamę produktów, przeznaczonych do szeroko pojętych zastosowań do ochrony przed wodą – przydatne przy uprawianiu kajakarstwa, żeglarstwa, kanioningu i raftingu.
W ofercie SealLine można znaleźć paszportówki, wodoodporne plecaki w różnych litrażach, worki wodoodporne w najróżniejszych rozmiarach i z różnych materiałów, mapniki, a także ekstremalnie wodoodporne saszetki na sprzęt elektroniczny, takich jak telefony z ekranem dotykowym, iPody, iPady oraz iPhone.

SealLine oferuje też specjalistyczne wyposażenie kajaków morskich. Dodatkowo SealLine produkuje pełen wybór akcesoriów i części zamiennych do swoich produktów. Szczegółowe opisy oraz duże zdjęcia pomogą użytkownikom w zapoznaniu się z wyrobami marki SealLine. Saszetki oraz worki wodoodporne marki SealLine są wielokrotnymi laureatami najbardziej prestiżowych nagród w świecie outdorowym.


Na stronie znaleźć można informacje o gwarancyjnym i pozagwarancyjnym serwisie produktów SealLine, praktyczne porady i instrukcje oraz listę sklepów, w których są dostępne produkty marki SealLine w całej Polsce.

Producentem SealLine jest firma Cascade Desings, która w swej ofercie posiada również między innymi marki Thermarest, MSR i Platypus których strony są już dostępne w sieci. Dystrybutorem marki SealLine jest warszawska firma Paker www.paker.pl



Zapraszamy na www.sealline.thermarest.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com