facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-07-12
 

Strona marki SealLine już w sieci - po polsku

Od pewnego czasu w internecie można znaleźć polskojęzyczną stronę marki SealLine. Marka SealLine posiada w swej ofercie ogromną gamę produktów, przeznaczonych do szeroko pojętych zastosowań do ochrony przed wodą – przydatne przy uprawianiu kajakarstwa, żeglarstwa, kanioningu i raftingu.
W ofercie SealLine można znaleźć paszportówki, wodoodporne plecaki w różnych litrażach, worki wodoodporne w najróżniejszych rozmiarach i z różnych materiałów, mapniki, a także ekstremalnie wodoodporne saszetki na sprzęt elektroniczny, takich jak telefony z ekranem dotykowym, iPody, iPady oraz iPhone.

SealLine oferuje też specjalistyczne wyposażenie kajaków morskich. Dodatkowo SealLine produkuje pełen wybór akcesoriów i części zamiennych do swoich produktów. Szczegółowe opisy oraz duże zdjęcia pomogą użytkownikom w zapoznaniu się z wyrobami marki SealLine. Saszetki oraz worki wodoodporne marki SealLine są wielokrotnymi laureatami najbardziej prestiżowych nagród w świecie outdorowym.


Na stronie znaleźć można informacje o gwarancyjnym i pozagwarancyjnym serwisie produktów SealLine, praktyczne porady i instrukcje oraz listę sklepów, w których są dostępne produkty marki SealLine w całej Polsce.

Producentem SealLine jest firma Cascade Desings, która w swej ofercie posiada również między innymi marki Thermarest, MSR i Platypus których strony są już dostępne w sieci. Dystrybutorem marki SealLine jest warszawska firma Paker www.paker.plZapraszamy na www.sealline.thermarest.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com