facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-12-01
 

Startujemy z Passion

Wszyscy mamy jakieś pasje, choć nie każdy już nie odkrył. Passion - Szkoła Pasji powstała po to, by pomagać znajdywać je i rozwijać, czerpiąc z życia to, co najlepsze - już w sieci na www.szkolapasji.pl.
Passion przeznaczone jest dla wszystkich pasjonatów z rejonu dolnośląskiego, którzy chcieliby poszerzać swoje zainteresowania, jak również dla firm, które poprzez integrację z Passion mogą stworzyć zgrany zespół pracowników. 

Szkoła Pasji to miejsce skupiające grono specjalistów z różnych dziedzin zainteresowań, takich jak: sport, motoryzacja, fotografia, zwierzęta, kulinaria, podróże, uroda, muzyka oraz rozwój osobisty. Przy czym oferta firmy poszerzana jest z dnia na dzień, dając coraz więcej możliwości spędzania wolnego czasu. 

Szczegółowe informacje dotyczące portalu znajdują się na www.szkolapasji.pl

Passion - Szkoła Pasji jest sklepem internetowym działającym na terenie Wrocławia i okolic. Oferuje szeroki zakres kursów, warsztatów i szkoleń, skupionych wokół zainteresowań mieszkańców Dolnego Śląska. Przeznaczony zarówno dla indywidualnych pasjonatów jaki i firm, które w ramach integracji pracowników mogą w nim znaleźć interesujące propozycje. Wszelkie produkty można zakupić dla siebie lub formie prezentu, na przykład dla bliskiej osoby. 

Źródło: www.szkolapasji.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com