facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-03-21
 

Startuje wspinaczkowy Puchar Świata

Sezon zainaugurują zawody pucharu świata w konkurencjach wspinaczki bouldering i na czas. Impreza odbędzie się w chińskim Chongqing w najbliższy piątek i sobotę, 22-23 marca.
W pierwszej edycji pucharu w konkurencji na czas weźmie udział liczna i silna reprezentacja Polski, której skład tworzą: Klaudia Buczek (MKS Tarnovia), Monika Prokopiuk (Pol-Inowex Skarpa Lublin), Aleksandra Rudzińska (Pol-Inowex Skarpa Lublin), Edyta Ropek (MKS Tarnovia, Grupa Azoty, Elzat), Jędrzej Komosiński (PGNiG AZS PWSZ Tarnów), Łukasz Świrk (Speed Rock Wadowice) oraz Marcin Dzieński (MKS Tarnovia). Zawody w konkurencji na czas odbędą się w sobotę.

Edyta Ropek i Jędrzej Komosiński są już w Chongqing, odpoczywają po ponad trzydziestogodzinnej, męczącej podróży. Tuż po zameldowaniu się w hotelu, by rozprostować kości, Edyta zrobiła krótki rozruch biegowy. W planach przed startem zawodnicy mają do zrealizowania jeszcze jeden trening rozruchowy. Przed zawodami odbędą się również praktyki na drogach do czasówek.

Zawody w Chongqing będą pierwszymi, na których wdrożone zostają nowe przepisy dotyczące procedury startowej oraz liczby dopuszczalnych falstartów. Ta została zmniejszona do jednego podczas całych zawodów!

Zapraszamy do oglądania relacji z zawodów i kibicowania zawodnikom. Relacja będzie dostępna na żywo na stronie federacji www.ifsc-climbing.org w dniach rozgrywania zawodów. Program konkurencji wspinaczki na czas wygląda następująco:

Sobota, 23 marca, czasu polskiego

·         6:00 – 7:00 – eliminacje kobiet i mężczyzn na czas

·         7:30 – 8:30 – finały kobiet i mężczyzn na czas


Zachęcamy również do śledzenia bieżących wydarzeń na oficjalnym profilu Edyty Ropek na Facebooku

Cała informacja oraz GALERIA zdjęć na stronie Edyty Ropek.


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com