facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2017-03-18
 

Startuje boulderowy Puchar Polski – na początek juniorzy!

W dniach 18-19.03.2017 na ścianie boulderowej CRUX odbędzie się pierwsza edycja Pucharu Polski Juniorów i Juniorów młodszych oraz towarzyskie zawody dzieci CRUX KIDS. 

Puchar Polski Juniorów - Zawody w boulderingu


Po raz kolejny ekipa CRUXa ma przyjemność zaprosić zawodników z całej Polski na boulderowe zmagania, które otworzą cykl Pucharu Polski dla juniorów, natomiast najmłodszym pozwolą rywalizować na najwyższym poziomie z rówieśnikami, o wiele cennych nagród ufundowanych przez sponsorów i partnerów zawodów. 

 

Szczegółowe informacje, zapisy, harmonogram zawodów i zapowiedzi na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1890048394547597/

 

Zawody dla juniorów oraz dzieci organizowane przez CRUXa stały się nieodłącznym elementem w kalendarzu warszawskiej ściany. Zorganizowane rok temu Puchary dla najmłodszych przyciągnęły prawie 200 zawodników z całej Polski. Przeprowadzone eliminacje i finały wyłoniły najlepszych w każdej kategorii wiekowej ale dały możliwość rywalizacji i radości ze wspinania każdemu startującemu. Pewnego rodzaju ewenementem było przeprowadzenie finałów dla najmłodszej kategorii wiekowej w boulderingu.  W tym roku, ekipa kręcących pod wodzą Aleksandra Romanowskiego również przygotuje finały dla wszystkich grup. Emocje gwarantowane!


Zawody w boulderingu - Juniorzy

 

Poprzednia edycja została ciepło przyjęta i oceniona zarówno przez rodziców, trenerów i co najważniejsze zawodników. Zakres przygotowań tegorocznej edycji pozwala sądzić iż te zawody będą jeszcze lepsze. Zapraszamy!

 

Partnerzy zawodów: 

- Polski Związek Alpinizmu
- Polar Sport
- ManGo Republik
- IURA
- Solid 
- WspinNUTY
- Ibrom Garaż Ceramiki
- Gatorade


KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-06-24
WYDARZENIA
 

Startuje 17. Moc Gór Festiwal!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2020-12-08
WYDARZENIA
 

Rusza Snow Expo Ski Test, wielobrandowe testy nart i desek

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2020-11-04
WYDARZENIA
 

Snow Expo Road Show 2020/2021

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2020-10-13
WYDARZENIA
 

Opolski Festiwal Gór już niebawem!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com