facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

SPRZĘT Testy

2015-06-22   SPRZĘT
 

Tatonka One Month na długie wyjazdy

One Month marki Tatonka przeznaczona jest dla tych, którzy wybierają się na dłuższe wyjazdy lub potrzebują dużego opakowania na kosmetyki, czy to swoje, czy całej rodziny. Jednocześnie posiada kilka rozwiązań, które sprawią, że i na krótszych wypadach się sprawdzi.

 
 
 
2015-06-22   SPRZĘT
 

UNEEK-alny nowy sandał Keena

Zabudowany sandał marki Keen to ikona wśród tego typu obuwia. Przez wielu uważany za najwygodniejsze, najbardziej uniwersalne i kultowe sandały outdoorowe...

 
 
 
2015-06-22   SPRZĘT
 

Rockland Trail 4 - namiot do plecaka?

Czy to możliwe, aby targać rodzinny namiot dla dwójki dorosłych i dwójki dzieci na wyprawy z plecakiem? Tak, wypróbowaliśmy namiot Rockland Trail 4.

 
 
 
2015-06-22   SPRZĘT
 

W Squamish CIS Jacket Helly Hansen

Kurtka W Squamish CIS Jacket Helly Hansen to przede wszystkim uniwersalna odzież, którą sami możemy dostosować do warunków i naszej wygody.

 
 
 
2015-06-16   SPRZĘT
 

Marmot KOMPRESSOR FLASK 500 ml

Każdy biegacz staje w pewnym momencie przed dylematem, z czym biegać dłuższe dystanse: z pasem biegowym czy plecakiem. Jeśli tak, to jakim? W czym przechowywać płyn? W butelkach, bidonach czy bukłaku? Niestety wszystkie rozwiązania mają swoje wady i zalety. Tak naprawdę samemu trzeba sobie wypracować zdanie na temat tego, co jest dla nas najlepsze.

 
 
 
2015-06-05   SPRZĘT
 

Plecak do biegania w górach - Maya 5 Gregory

Biegam od siedmiu lat, niemal od początku z różnego rodzaju pasami biegowymi. Plecaków nigdy nie lubiłam. Byłam zdania, że ciążą na plecach, biega się z nimi niewygodnie, spowalniają mnie.

 
 
 
 
 
2015-05-22   SPRZĘT
 

Jaka butelka - Klean Kanteen Classic

Z naszymi dwoma młodymi podróżnikami przerobiliśmy wiele butelek na wodę i inne napoje... Co było złe we wcześniej używanych butelkach?

 
 
 
2015-05-22   SPRZĘT
 

Buty Camana GTX AKU - test

Buty AKU mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim szukającym stosunkowo niedrogich wytrzymałych uniwersalnych butów w góry.

 
 
 

Test plecaka Gregory Alpinist 35

Oglądając z bliska ten plecak od razu rzuca się w oczy że projektanci przyłożyli się do projektu. Wszystko przemyślane, perfekcyjnie wykończone.

 
 
 
2015-05-05   SPRZĘT
 

Niezbędnik bulderowca Snap

Jakiego sprzętu potrzebujemy do udanej sesyjki bulderowej? W sumie tylko butów i crashpada:-) Jednak jeśli wypad do Zimnego albo Font nie jest jednorazową przygodą, kilka dodatkowych akcesoriów może okazać się przydatnych.

 
 
 
2015-04-27   SPRZĘT
 

Plecak od Thule - Capstone 32 l

Przez kilka ostatnich tygodni testowałam nowy plecak damski Thule Capstone 32 l. Mimo że to tegoroczna nowość, mam wrażenie, że do moich rąk trafił produkt doskonały, który w pierwszym roku masowej produkcji niemal nie wymaga poprawek.

 
 
 
 
 
2015-04-20   SPRZĘT
 

Test plecaka Mivok 6 Gregory

Lekka i krótka przebieżka w terenie zawsze jest przyjemna. I w zasadzie oprócz trialowych butów nie potrzebujemy więcej sprzętu (no może jeszcze IPhona z odpalonym Endomondo:-) Jednak co, kiedy chcemy lekko wydłużyć dystans? 

 
 
 
2015-04-17   SPRZĘT
 

Warstwa po warstwie - w tym polar

Jeśli chcielibyśmy mieć w zasobach swoich polar o wszechstronnym zastosowaniu: sprawdzoną ocieplającą warstwę na wycieczki, niezawodną kurtkę codzienną oraz strój na wyjątkowo uroczyste okazje McKinley Preto Jr będzie polecanym przeze mnie wyborem.

 
 
 
2015-04-14   SPRZĘT
 

Największy test butów wspinaczkowych w Polsce

Jak wiadomo, kwestia doboru odpowiednich butów wspinaczkowych jest dla wspinaczy jednym z podstawowych aspektów życia i jednocześnie wątkiem często pojawiającym się w rozmowach czy sporach. 

 
 
 
2015-04-14   SPRZĘT
 

GSI Pinnacle Soloist - przypalona potrawa nie straszna

Garnek jest na tyle uniwersalny, że sprawdził się podczas wyprawy do Rosji i na Nordkapp. Tylko w nim gotowaliśmy potrawy. Obecnie przebywam na Filipinach i nie wyobrażałem sobie bez niego wyjechać.

 
 
 
2015-03-27   SPRZĘT
 

Test Crashpad Bun Snap

Nigdy nie byłem zwolennikiem jednoczęściowych padów. Jakieś takie niepakowne były, niewygodnie się nosiło i w ogóle… Nie ma to jak porządny, gruby padzik składany na dwa albo na trzy...

 
 
 
2015-03-27   SPRZĘT
 

Tyle ciepła... w Patagonia Down Sweater

Sweter puchowy to kurtka w wersji „light”. Teoretycznie nie jest warstwą zewnętrzną. Jest to termiczna warstwa wewnętrzna (tzw „mid layer” – „wersja środkowa”), na którą można założyć jeszcze kurtkę z gore-texu czy softshella.

 
 
 
2015-03-27   SPRZĘT
 

Buty adidas Terrex Scope GTX - Test

Według producenta te pancerne, podejściowe, męskie buty mają sprostać największym wymaganiom i sprawdzić się w każdych warunkach. Kiedy wyjmowałem je z pudełka wprost nie mogłem się doczekać kiedy będę mógł je przeciągnąć po błocie, skale i śniegu:-)

 
 
 
 
...
10
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com