facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-07-06
 

Sprzęt na via ferraty taniej do 20 %

Początek lata to tradycyjnie najlepszy okres na via ferraty. Pragnąc ułatwić podjęcie decyzji tym zwlekającym do ostatniej chwili, sklep 8a.pl postanowił zaoferować zestawy asekuracyjne w nowej, atrakcyjnej cenie.
W ofercie specjalnej znajdziesz zarówno podwójne zestawy (lonża + kask lub uprząż), jak i potrójne (lonża, kask, uprząż). A rabaty przekraczają 20%!

Doskonałym uzupełnieniem zestawu będą wygodne i ułatwiające życie rękawice, komfortowe i praktyczne buty podejściowe czy też lekka i praktyczna butelka na napoje (pamiętaj, żeby się nie odwodnić w upale!).

Rękawiczki na via ferratyIdealnie dopasowują się do dłoni, zapewniając świetny chwyt. Dzięki nim w bezpieczny dla rąk sposób będziesz obsługiwał lonżę i karabinki, a także zabezpieczysz się przed zranieniem ręki o skałę, otarcie w kontakcie z liną stalową itp. Są wytrzymałe i niewiele ważą. Stanowią doskonałe uzupełnienie podstawowego sprzętu asekuracyjnego.

Buty podejściowe
To świetne obuwie, dzięki któremu nie tylko pokonasz najcięższe podejścia, ale też spokojnie dasz radę na prostszych drogach. Są w pełni funkcjonalne i nad wyraz wygodne, ale ich największymi atutami są świetne trzymanie stopy, stabilizacja oraz doskonała przyczepność. A wszystko to uzupełnione jest niebagatelnym wyglądem.

Butelki na napojeJeśli już zdecydowałeś się na fantastyczny wyjazd na via ferraty, pamiętaj o odpowiednim nawadnianiu! Zapomnij o niewygodnym zdejmowaniu plecaka, aby ugasić pragnienie. Najlepszym rozwiązaniem jest praktyczna i pomysłowa butelka, którą możesz przypiąć na zewnątrz plecaka, czy też przytroczyć do uprzęży i mieć ją zawsze pod ręką!


Źródło: www.ceneria.pl


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com