facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

SPRZĘT - PRODUKTY Obuwie

TYRRANO VELCRO/ROCTERRA

Tyrrano Velcro to but zaprojektowany przede wszystkim pod kątem wspinaczy spędzających długie godziny na panelu i dla bulderowców.
 
 
 

NORTHFOLK/BERGSON

Wygodna, funkcjonalna, przedłużana kurtka uni na najtrudniejsze stoki. Wentylacja czteropunktowa, zamek główny dwusuwakowy z podwójną patką, fartuch przeciwśniegowy.
 
 
 

EVANS/SALEWA

Techniczna kurtka z Weatherproof, świetnie dopasowana, zdająca egzamin w górach, na nartach i w mieście.
 
 
 

MALLORY/SALEWA

Kurtka dla kobiet z odpinaną ciepłą wpinką, doskonale nadająca się w góry, na narty i do miasta.
 
 
 

AZTAREX/PETZL CHARLET

Skonstruowany na bazie Aztara, ale lżejszy i tańszy. Przeznaczony przede wszystkim do wyczynowej wspinaczki, rynien i kuluarów lodowych, można go używać również na podejściach.
 
 
 

ALLROUND/CUMULUS

Ultralekka kurtka z tkaniny Pertex Microlight, kaptur - również puchowy - chowany w kołnierzu, dwie zewnętrzne i dwie wewnętrzne kieszenie.
 
 
 

CERVINO GT/ZAMBERLAN

Klasyczne, mocne buty trekkingowe, idealne na długie trasy z dużym obciążeniem. Zastosowano w nich podeszwę Vibram Ushba z warstwą antywstrząsową i...
 
 
 

FOOTWEAR DEFENDER / STORM

Impregnaty do obuwia i odzieży na bazie wody. Impregnat w aerozolu dający fantastyczną wodoodporność w czasie kilku minut.
 
 
 

ARETE 25 AIR SPACE/KARRIMOR

Ten znakomicie skrojony i zaprojektowany plecak Karrimora wyposażony jest w specjalny przestrzenny system nośny (zapewniający doskonałą wentylację pleców), wyściułane szelki i pas biodrowy, elastyczne gumy do mocowania przedmiotów, uchwyty do kijków trekkingowych i czekanów...
 
 
 

HUSKY/HI-TEC

Trekkingowe buty wykonane z zamszu z ochronnymi wstawkami na pięcie i czubku. Oddychalność i ochronę przed wilgocią zapewnia...
 
 
 

WRAPPER/HANNAH

Spodnie do całorocznego użytku z serii Hannah Mountain Extreme są przeznaczone do wypraw wysokogórskich, turystyki zimowej, skialpinizmu lub narciarstwa extremalnego.
 
 
 

KSB TAJFUN/KARRIMOR

Ten model butów Karrimora wyposażony jest w specjalny asymetryczny język, wzmocnienie palców oraz boczną usztywniającą ramkę.
 
 
 

JOCKER (9,1 mm) Dry Cover/BEAL

Najnowsza lina Beal, której koncepcję zawdzięczamy teamowi czołowych wspinaczy francuskich...
 
 
 

BROAD PEAK 75/BERGSON

Profesjonalny plecak wyprawowy o pojemności 75 litrów. Wyposażony w regulowany system nośny QFS oraz wiele innowacyjnych rozwiązań.
 
 
 

SCOUT III/SALEWA

Trzyosobowy namiot wyposażony w bardzo lekki i wytrzymały stelaż z włókna węglowego.
 
 
 

SUMMIT/SALEWA

Bardzo wygodny i praktyczny plecak wspinaczkowy. Dzielona komora główna, pasy kompresyjne, pas biodrowy i pas piersiowy.
 
 
 

FRONTIER PZ/COLEMAN

Lampka z patentowanym systemem zdejmowania klosza, ułatwiającym wymianę kapturka (knota). Zapłon piezoelektryczny dla łatwiejszego...
 
 
 

HELIUM/HIMOUNTAIN

Techniczna i oryginalna kurtka o sportowej dynamicznej linii uszyta z Polartecu Thermal Pro. Dostępna też w wersji dla Pań...
 
 
 

YOSOMITE/TERMITE

Flagowy model kubka termicznego firmy TERMITE. Wyjątkowe walory termiczne - czas wychłodzenia 5h. System Termite One Twist daje możliwość...
 
 
 

DAGO/DOMEYKO

Lekki uniwersalny śpiwór z górnej półki.
 
 
 
 
...
86
...
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2020 Goryonline.com