facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-06-30
 

Speleo Salomon w czerwcu 2008

Gdy polska drużyna narodowa odpadała z Euro 2008, a Robert Kubica zdobywał swoje pierwsze mistrzostwo Formuły 1, my (Trzech Piotrków i Ania Burlinova) próbowaliśmy ujarzmić dziką tajgę podczas największych zawodów AR w Rosji - Red Fox Adventure. 


Wyszarpani
Na początku czerwca wystartowaliśmy w drugiej edycji ZHP Non Stop Adventure w Bełchatowie. Artur i Remik z występującymi gościnnie Dorotą Kwiatkowską i Piotrem Weigtem po zaciętej rywalizacji wyprzedzili drugi zespół o 12 minut i nie tylko wygrali „Szarpaninę", lecz także umocnili się na pozycji liderów w całym cyklu ZHP.

Reszta teamu w tym czasie jednak nie próżnowała: Piotrek Dymus w Mistrzostwach Polski w rowerowej jeździe na orientację zdobył brązowy medal w sprincie oraz w sztafecie, startując z dwiema klubowymi koleżankami. A Aga, już zgodnie z tradycją, na dystansie mega wygrała kolejne edycje Mazovia MTB - w Żyrardowie i Lublinie, nie dała się też wyprzedzić żadnej z pań na trasie XC w Pucharze Mazowsza w Cegłowie.

Ze wschodu na zachód
Gdy polska drużyna narodowa odpadała z Euro 2008, a Robert Kubica zdobywał swoje pierwsze mistrzostwo Formuły 1, my (Trzech Piotrków i Ania Burlinova) próbowaliśmy ujarzmić dziką tajgę podczas największych zawodów AR w Rosji - Red Fox Adventure. Niestety, to tajga ujarzmiła nas: po 130 km i dobie napierania po zaśnieżonych szczytach, wiosłowaniu po lodowatym jeziorze i walce z chorobą Herciego, pierwszy raz od ponad dwóch lat zeszliśmy z trasy. Teraz, bogatsi o nowe doświadczenia, ostro trenujemy do zbliżających się wielkimi krokami startów na zachodzie: Kasia z Piotrkiem Kosmalą zmierzą się z angielskimi zespołami w Dirty Weekend pod Edynburgiem, a dwa tygodnie później dwie trzecie teamu będzie ścigać się ze światowymi tuzami w etapowym rajdzie Saab Salomon X-Mountain Games pod Mont Blanc we Francji.

Wirtualny team
Nareszcie jest - nasza nowa strona internetowa! Oprócz bardziej czytelnego i odświeżonego wyglądu znajdziecie tam kilkadziesiąt dotąd niepublikowanych zdjęć z naszych startów od 2002 roku, wykaz zawodów, relacje prasowe, aktualne profile wszystkich zawodników. Żeby nie było nudno, dwa razy w tygodniu będziemy publikować rajdowe newsy z całego świata, fakty z życia zespołu, relacje z zawodów i porady treningowe. Zapraszamy na www.speleoteam.pl .

Speleo Salomon Advenure Racing Team

2008-06-30

(kg)

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-07-11
GÓRY
 

Pogoda krzyżuje plany Anny Tybor na Nanga Parbat

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-07-10
GÓRY
 

Anna Tybor rozpoczyna atak szczytowy na Nanga Parbat

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-06-19
GÓRY
 

Nie byłoby Haliny, gdyby nie Tatry

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com