facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-11-29
 

Soft shell w finale plebiscytu Męska Rzecz 2010

Kurtka wygodna jak bawełniana bluza, która zapewni ochronę przed deszczem i wiatrem? Właśnie taki jest nowy Kishtwar - rewolucyjny soft shell The North Face, który znalazł się w finale prestiżowego plebiscytu TVN Turbo.
Soft shelle powstały z powodu prostego założenia – skoro 90% czasu, który spędzamy na świeżym powietrzu nie wiąże się ze złą pogodą, nie ma potrzeby noszenia sztywnej kurtki technicznej, która dodatkowo ogranicza odprowadzenie pary wodnej. Jednocześnie ważne jest zapewnienie ochrony przed wiatrem, który nawet przy ładnej pogodzie może wychłodzić organizm

The North Face Kishtwar wykonany został z materiału Polartec® Power Shield® Pro, dzięki czemu zapewnia nie tylko ochronę przed wiatrem i odpowiednie odprowadzenie pary wodnej, ale także realną ochronę przed wilgocią. Jest to idealny wybór na jesienne wyprawy, kiedy jest mokro, może zdarzyć się lekki deszcz czy mgła. Sprawdzi się w czasie zimowych spacerów, wspinaczki oraz jazdy na rowerze. Najprościej mówiąc - gdy ciepła zimowa kurtka to za dużo, a zwykły polar nie zapewnia już wystarczającej ochrony – soft shell jest idealnym rozwiązaniem.

Kurtka doceniona została przez jury konkursu Męska Rzecz 2010, w skład którego wchodzą: Filip Bobek, Patryk Mikiciuk, Paweł Jordan, Marcin Meller, Oliver Janiak i Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. Ostateczny wybór „Męskiej rzeczy” należy do widzów. Od 22 listopada można wysyłać SMS - y i tym samym decydować do kogo w tym roku powędruje nagroda. Aby oddać swój głos na kurtkę Kishtwar należy wysłać wiadomość o treści NCD.1 na numer 7227 (2,44 zł z VAT).

 
The North Face®, należący do VF Corporation, Inc., powstał w 1968 roku w San Leandro w Kalifornii. Firma oferuje najbardziej zaawansowane technicznie produkty wspinaczom, sportowcom wytrzymałościowym, miłośnikom gór i sportów zimowych oraz odkrywcom. Produkty firmy sprzedawane są w sklepach dedykowanych podróżnikom, wspinaczom, narciarzom i snowboardzistom, sieciach sklepów sportowych oraz z odzieżą outdoorową. 

Więcej informacji o The North Face® znajdą Państwo na: www.thenorthface.com.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com