facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-11-29
 

Social Media Himalaya Expedition 2017

Tekst / Andrzej Mirek

Zdjęcie / Jerzy Syrdel

   Wyprawa na pragnący zachować anonimowość ośmiotysięcznik rozpoczęła się wzorcowo. Skład został skonstruowany przez wiodącą agencję konsultingową PR i bazował na najlepszych wzorcach genialnie sprzedających się boysbandów.

 

   Na jego czele stanął charyzmatyczny lider, Czarek, którego twitter śledzi sto pięćdziesiąt tysięcy followersów – może niewiele, ale to właśnie on mógł się pochwalić najlepszym stosunkiem (wybaczcie wyrażenie) charyzmy do medialności, co zadecydowało o finalnym wyborze. W końcu to Czarek był od lat ambasadorem marki Ca®isma. Jego tradycyjnie męski, heteroseksualny wizerunek nawiązywał do ubiegłowiecznego stylu nie zawsze domytego herosa himalaizmu, co wpływało na zwiększenie transgeneracyjności składu i zainteresowanych nią fanów. Czarek miał też skrywaną przed sponsorami wadę – nieco oldschoolową, XX-wieczną świadomość medialną.
   Wizualny frontman wyprawy, Thomas-Andreas, miał za zadanie przyciągnąć dziewczęcą i metroseksualną publikę. Działał ma wielu frontach, ale głównie znany był z kulinarno-kosmetycznecznego vloga, który tuż przed wyprawą subskrybowało sto tysięcy osób. Zadbany do ostatniego loczka, opalony w modnym w tym sezonie odcieniu, delikatnie balansował na granicy męskiego i kobiecego zainteresowania. Wicemistrz Australii Wspinaczkowego Selfie – na zdjęciu zawsze w przybloku, zawsze uśmiechnięty, nigdy nie zapocony. I jeszcze jeden drobiazg… to dla niego Calvin Klein stworzył unikatową linię bielizny outdoorowej.


Pełny artykuł znajdziesz w najnowszym 252 numerze Magazynu GÓRY,  który możesz kupić:

-Wersja papierowa-

-Wersja online-
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2016-12-26
GÓRY
 

Lawiny w polskich górach

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
2016-07-25
GÓRY
 

Koniec polskich wypraw na K2 i Gasherbrum I

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
2016-07-07
GÓRY
 

Wypadek Polaków na Gasherbrumie

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
2016-06-21
GÓRY
 

Himalaje: nowa droga na sześciotysięczniku

Komentuj 0
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com