facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2020-02-27
 

„SNOW EXPO na śniegu” – targi B2B oraz darmowe testy nart i desek

W dniach 27–28 lutego 2020 r., w Czarna Góra Resort odbędzie się pierwsza edycja „B2B SNOW EXPO na śniegu” . Swój udział potwierdziło 23 dystrybutorów, którzy zaprezentują 55 marek, producentów nart, desek i innych akcesoriów dla narciarzy i snowboarderów. Kolejne dwa dni, od 29 lutego do 1 marca klienci indywidualni będą mogli testować narty i deski 16 producentów z kolekcji 2020/21.

 

„Po pięciu edycjach «SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy» zorganizowanych na PGE Narodowym w Warszawie  postanowiliśmy z początkiem 2019 roku ruszyć w polskie góry. Zorganizowaliśmy dotąd trzy edycje «B2C SNOW EXPO na śniegu» – darmowych testów nart i desek dla klientów końcowych. W każdej z nich wzięło udział kilkunastu producentów sprzętu. Wszyscy przekonali się, że testy wielobrandowe, dobrze i spójnie komunikowane przynoszą z każdą kolejna edycją coraz lepsze wyniki. Na tej kanwie, wspólnie z dystrybutorami postanowiliśmy edycję kończącą sezon wydłużyć o dodatkowe dwa dni B2B. Nieprzypadkowo wybraliśmy Czarna Góra Resort – ośrodek narciarski, hotel i aparthotele, które przeniosą polskie targi B2B w 21 wiek” – powiedział organizator, Arkadiusz Walus.

 

 

Bezpłatna rejestracja dla odwiedzających  z branży (potrzebna do uzyskania identyfikatora), link do rezerwacji pokoi oraz link do rezerwacji kolacji branżowej znaleźć można tutaj. 

 

Przy okazji testów można spotkać się ze specjalistami oraz profesjonalnymi narciarzami i riderami. Zarażą pasją, doskonale doradzą i podzielą się swoją wiedzą. Serwismeni ustawią narty, deski i wiązania do testów. I co najważniejsze, że testowanie sprzętu nie trzeba płacić.

 

Ambasadorem projektu jest znany aktor i multi sportowiec Piotr Zelt – doskonały narciarz, który będzie obecny na Wydarzeniu w Czarna Góra Resort i podzieli się wrażeniami z testów sprzętu.

 

Nie zabraknie również najnowszej kolekcji samochodów Ford, marki, która jest partnerem SNOW EXPO w sezonie 2019/20.

Sprawdź, dlaczego nie może Cię tutaj zabraknąć: http://bit.ly/snowexposnieg

 

 

Źródło: informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-11-08
WYDARZENIA
 

Wystawa „Spojrzenie z góry. Archiwum Wady Rutkiewicz”

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-07-28
WYDARZENIA
 

Wystawa „Skały”

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-04-06
WYDARZENIA
 

KIERAT 2023 – góry w solidnej dawce

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com