facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-05-26
 

Smaki Azji (31 maja, Kraków)

W ramach obchodów 85-lecia istnienia Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie członkowie Azjatyckiego Koła Naukowego zapraszają wszystkich amatorów kultury azjatyckiej do uczestnictwa w festiwalu "Smaki Azji".
W poniedziałek, 31 maja rozpocznie się festiwal kultury azjatyckiej "Smaki Azji" – jedyna tego typu impreza organizowana w Krakowie. Przez trzy dni trwania festiwalu wszyscy, którzy odwiedzą kampus Uniwersytetu Ekonomicznego (ul. Rakowicka 27) będą mieli niepowtarzalną okazję do poznania całego spektrum dzisiejszej Azji.

Program imprezy obfituje w najróżniejsze atrakcje, slajdowiska i spotkania w podróżnikami, dziennikarzami eksplorującymi najróżniejsze zakątki Bliskiego i Dalekiego Wschodu, pokazy sztuk walki, naukę języków obcych i kaligrafowania. Występy taneczne i pokazy filmowe, wspólne zabawy i konkursy - Cash Flow, oraz uroczysta tramwajada.

Tegoroczna, pierwsza edycja "Smaków Azji" będzie obfitować również w nieco poważniejsze spotkania. Wykłady i prelekcje pracowników naukowych i studentów, odnośnie współczesnej kultury azjatyckie, gospodarki, polityki i historii kontynentu.

Honorowy patronat nad imprezą objęli: rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, prof. dr hab. Roman Niestrój, Ministerstwo Skarbu Państwa, Województwo Małopolskie i Miasto Kraków.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w dniach 31 maja – 2 czerwca na kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Jednym z punktów programu jest wieczór w Klubie podróżników "Śrdódziemie".

Więcej informacji: akn.uek.krakow.pl

Źródło: ceneria.pl


 Smaki Azji (31 maja, Kraków)
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Miko
Uwielbiam Azję !!! Odkryłam ostatnio genialną restaurację z jedzeniem azjatyckim. Tanio pięknie i pysznie... w Krakowie na ul. Wadowicka 8G i w moim kochanym rodzinnym mieście w Limanowej <3

 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com