facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-10-05
 

Slajdy w Wagabundzie - The Long Way Home

Turystyczne Koło Naukowe "Wagabunda" zaprasza na spotkanie z Arturem Skrzyszowskim, uczestnikiem dwumiesięcznego rejsu przez Atlantyk na pokładzie jachtu s/y Selma Expeditions.
“Długa droga powrotna” będzie opowieścią o rejsie oceanicznym z Ziemi Ognistej do Lizbony, który trwał 61 dni i odbył się bez zawijania do portu i bez autopilota.
Na początku kwietnia br. polski jacht „Selma” wypłynął z Ushuaia w Argentynie, by przemierzyć wszystkie strefy klimatyczne, pokonać Wyjące Pięćdziesiątki, Ryczące Czterdziestki, płynąć w pasatach i przekroczyć równik tak, aby po 2 miesiącach znaleźć się na kontynencie europejskim w Lizbonie.


Artur Skrzyszowski
– żeglarz, narciarz i podróżnik. Członek TKN Wagabunda, student Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W życie przepłynął jachtem 20 tysięcy mil morskich, przewędrował setki kilometrów na piechotę, wspinał się w Andach, odwiedził Antarktydę, opłynął przylądek Horn. Jego ostatnia podróż trwała prawie półtorej roku.


Slajdowisko odbędzie się o godz. 19.00 we wtorek 09.10.2012 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Zapraszamy wszystkich serdecznie!

Wstęp wolny!

TKN Wagabunda

Więcej informacji na stronie: http://www.wagabunda.krakow.pl/
.

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2020-11-19
HYDEPARK
 

„Maciej Berbeka. Życie w cieniu Broad Peaku”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2020-11-17
HYDEPARK
 

Zdobywcy. Ludzie, szczyty, wyprawy

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2020-11-16
HYDEPARK
 

Wirtualne Muzeum Andrzeja Zawady zaprasza do odwiedzin

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2020 Goryonline.com