facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-10-05
 

Slajdy w Wagabundzie - The Long Way Home

Turystyczne Koło Naukowe "Wagabunda" zaprasza na spotkanie z Arturem Skrzyszowskim, uczestnikiem dwumiesięcznego rejsu przez Atlantyk na pokładzie jachtu s/y Selma Expeditions.
“Długa droga powrotna” będzie opowieścią o rejsie oceanicznym z Ziemi Ognistej do Lizbony, który trwał 61 dni i odbył się bez zawijania do portu i bez autopilota.
Na początku kwietnia br. polski jacht „Selma” wypłynął z Ushuaia w Argentynie, by przemierzyć wszystkie strefy klimatyczne, pokonać Wyjące Pięćdziesiątki, Ryczące Czterdziestki, płynąć w pasatach i przekroczyć równik tak, aby po 2 miesiącach znaleźć się na kontynencie europejskim w Lizbonie.


Artur Skrzyszowski
– żeglarz, narciarz i podróżnik. Członek TKN Wagabunda, student Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W życie przepłynął jachtem 20 tysięcy mil morskich, przewędrował setki kilometrów na piechotę, wspinał się w Andach, odwiedził Antarktydę, opłynął przylądek Horn. Jego ostatnia podróż trwała prawie półtorej roku.


Slajdowisko odbędzie się o godz. 19.00 we wtorek 09.10.2012 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Zapraszamy wszystkich serdecznie!

Wstęp wolny!

TKN Wagabunda

Więcej informacji na stronie: http://www.wagabunda.krakow.pl/
.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com