facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2011-03-28
 

Slajdy w Wagabundzie - medycyna chińska

Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda” ma przyjemność zaprosić wszystkich na wyjątkowe spotkanie ze specjalistą Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TMC), Matthiasem Hunecke. 
Prelekcja będzie poświęcona wiosennym alergiom oddechowym z punktu widzenia medycyny chińskiej. Jest to tym bardziej wyjątkowa okazja, gdyż za większość takich spotkań trzeba płacić opłaty wstępu.

Wykład będzie tłumaczony z języka angielskiego.

Matthias Hunecke
jest doświadczonym specjalistą medycyny chińskiej, prowadzącym własną praktykę w zakresie TMC w Messel, Niemcy. Od 1998 regularnie naucza w Polsce, Niemczech i Austrii oraz jako wolontariusz co roku przez miesiąc leczy w Free Clinic w Katmandu (Nepal) oferując pomoc Nepalczykom i Tybetańczykom. Aktualnie prowadzi w Krakowie 4-letni autorski kurs TMC dla początkujących oraz tematyczne kursy dla zaawansowanych. Jest też bliskim współpracownikiem i uczniem Claude Diolosy -  światowej sławy specjalisty tradycyjnej medycyny chińskiej, założyciela Avicenna Institute.


Prelekcja odbędzie się we wtorek 29.03.2011 o godz. 19 w sali nr 9 pawilonu dydaktyczno- sportowego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Wstęp wolny!

Zapraszamy serdecznie.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-07-19
HYDEPARK
 

MNICH I KARABIN – w kinach od 2 sierpnia

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com