facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-12-01
 

Śladami Azteków i Majów - pokaz w Klubie Zejman (2 grudnia, Gdańsk)

Bałtyckie Bractwo Żeglarzy oraz gospodarz imprezy Michał Kochańczyk zapraszają do Międzynarodowego Klubu Morza Zejman na Wyspie Spichrzów przy ul. Motławskiej w Gdańsku na kolejny Wieczór Podróży i Przygody.
2 grudnia 2009, godzina 19.00

Przemysław Brożyna, który zabierze nas w tę podróż, tak o niej mówi:

Trzy tygodnie wędrowania głównie po Meksyku i Gwatemali, tysiące przemierzonych kilometrów, Świątynie Majów i Azteków, nieprzenikniona tajemnicza dżungla, dzikie zwierzęta, kolonialne miasteczka, czynne wulkany i przede wszystkim miejscowi ludzie, których spotkałem w drodze, z jednej strony życzliwi i otwarci, a z drugiej niedostępni dla przemierzających ten zakątek świata gringo. Aby to zobaczyć na własne oczy, potrzebna była decyzja wyjazdu podjęta w jeden dzień, szybki kilkudniowy kurs hiszpańskiego i przede wszystkim ciekawość świata.

UWAGA!
Obowiązują karnety lub 2 zł do skarbonki przy wejściu.
Członkowie klubu Zejman z opłaconymi składkami za 2009 rok wstęp bezpłatny!

Źródło: ceneria.pl
 Fot. Przemysław Brożyna
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
serbon
Witam) W moim wypadku mi bardzo pomógł forum dyskusyjne http://etranslator.com.pl/temat-gdy-korepetycje-sie-rozrastaja?pid=8365#pid8365 Szukałam fachowców w Gdańsku, które nie tylko znają że robią, ale i mają konieczne jakości, z doświadczeniem pracy i z ogromnym bagażem wiedz i umiejętności. Jeśli Państwu trzeba korepetytora z języka chinskiego, "native speaker" nośnik mowy doradzam Preply. Tam prawdziwi fachowcy, bardzo odpowiedzialny podchodzą do swojej pracy nie tylko z dorosłymi ale i z dziećmi. I całkiem możliwy do przyjęcia koszt. tak że spróbujcie)) Najszerszy wybór korepetycji z chinskiego. Komentarze wystawiane przez prawdziwych uczniów oraz niskie ceny. Język chinski bardzo łatwo mi poszedł po Skype zajęciach ) Można otrzymać kursy chinskiego online Skype za darmo, i nawet z dojazdem do domu! nauka przez Skype jest bardzo efektywna ! Doradzam)

 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com