facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-02-13
 

Sklep internetowy Lhotse otwarty

W sklepie można nabyć uprzęże czy crash pady Lhotse, buty marki Triop oraz wiele akcesoriów.
Zainteresowanych zapraszamy do sklepu.

O firmie:
Firma Lhotse zajmuje się produkcją sprzętu alpinistycznego od 19 lat. Specjalnością są uprzęże alpinistyczne - obecnie cztery zróżnicowane między sobą modele, które pozwalają na dobór najwłaściwszej dla siebie uprzęży, zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.
Z naszych produktów korzysta wielu znanych polskich wspinaczy. Nasze uprzęże pozwalały znanym Polakom zdobywać najwyższe góry świata, w tym Koronę Himalajów.
Część naszej produkcji to sprzęt wspomagający i ułatwiający wspinaczkę skałkową bądź wyprawy górskie. W naszej ofercie znajdują się kontrfifki, pasy piersiowe, pętle do ekspresów, woreczki na magnezję, na których wykonujemy hafty wg życzenia klienta.
Jakość naszych wyrobów potwierdzają certyfikaty europejskie i testy, które nasze produkty przechodzą pod kontrolą niemieckich jednostek certyfikujących.
Jesteśmy także jedynym w Polsce importerem butów wspinaczkowych i sandałów sportowych znanej i szanowanej czeskiej firmy Triop.
Naszą pasją jest bycie z tymi, którzy pragną zdobywać małe i wielkie szczyty. Wspierać ich sprzętem, który zapewni bezpieczeństwo i przyjemność z pokonywania każdego odcinka, na drodze do celu jaki przed sobą postawili.
Jesteśmy po to, aby każdy mógł spełniać swoje wspinaczkowe marzenia i każdego dnia cieszyć się z kolejnego swojego sukcesu.

źródło: Lhotse

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com