facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-12-09
 

Sklep, który zarabia - szkolenie na targach KIELCE SPORT ZIMA 2010

Serdecznie zapraszamy do udziału z szkoleniach nt.: "Sklep, który zarabia", które odbywać się będą podczas XXI Międzynarodowych Targów Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT ZIMA 2010.
Tematyka szkoleń obejmuje trzy wykłady:

1. „Jak urządzić sklep, aby zarabiał”  - Szkolenie to uświadamia, jak właściwie urządzić sklep, "przeprowadzić klienta" tak, aby wpłynąć na jego zachowanie, celem zwiększenia sprzedaży - Visual Merchandising.
2. „Wystawa sklepowa, która przyciąga” – Po tym szkoleniu uczestnicy nabiorą właściwych umiejętności aranżacji witryny w sklepie sportowym tak, aby zachęcała do wejścia do sklepu.
3. „Psychologia koloru w biznesie” – Szkolenie to poświęcone jest wizerunkowi firmy i jej pracowników.

Szkolenia poprowadzi dr Marek Borowiński - specjalista od Visual Merchandisingu. Konsultant, doradca i szkoleniowiec wielu firm. Autor licznych publikacji z tej dziedziny. Szczególnym uznaniem cieszą się audyty sklepów, które przeprowadza i dzięki którym poprawia ich funkcjonowanie. Dr Marek Borowiński rozumie i zna specyfikę punktu sprzedaży, patrząc na niego oczami klientów. Specjalizuje się w psychofizjologii widzenia, czyli uświadamia właścicielom jak mózg klienta patrzy i odbiera ich sklep. Z pasją zajmuje się kolorem (www.psychologiakoloru.pl) i jego oddziaływaniem na klienta w miejscu sprzedaży, łącząc go z zapachem i muzyką. Obecnie przeprowadza badania nad doborem właściwego zapachu do koloru w sklepie. Wszystkie swoje doświadczenia łączy w autorski program synergii zmysłów w punkcie sprzedaży.  

Szkolenia odbywać się będą w dniu 26 lutego 2010 r.  (piątek) w dwóch grupach (każda z grup realizuje te same tematy: 1, 2 oraz 3):

Grupa I -  godz. 10.00-13.00

Grupa II  - godz. 14.00-17.00.

Miejsce:
Targi Kielce, ul Zakładowa 1 – sala konferencyjna w pawilonie D.

Zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o przesłanie zgłoszenia uczestnictwa na fax 041/345 62 61. Ilość miejsc ograniczona.

KOSZT UCZESTNICTWA (1 osoba): 50.00 zł brutto.

Kontakt:
Joanna Marcjan marcjan.j@targikielce.pl
 formularz zgłoszeniowy - do wglądu
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com