facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Skitury w Bieszczadach – GÓRY 252 i 253

Sezon skiturowy w pełni i pewnie się zastanawiacie, gdzie udać się na narciarską wyrypę. W Tatrach oblodzone granie i znaczne zagrożenie lawinami, w Gorcach całkiem nieźle… A co wy na to, by wyruszyć w Biesy i Czady. W dwóch ostatnich numerach GÓR (252 i 253) prezentujemy ciekawe propozycje wycieczek.

 

 

Wiedziony wrodzonym instynktem łowcy górskich przyjemności i pasją do wyryp narciarskich w świeżych puchach Wojtek Szatkowski ruszył na wyprawę narciarską w Bieszczady. Jak było? Głębokie śniegi i ładna choć nieco mroźna pogoda posmarowały miodem serce wyrypiarza. Udało się zjechać z Okrąglika i Rypiego Wierchu, zwiedzić na nartach Pasmo Hyrlatej – dzikie i rzadko odwiedzane, przez to urokliwe. Chcąc poznać szczegóły sięgnijcie po magazyny wciąż dostępne w salonach prasowych, natomiast poniżej prezentujemy kilka filmików z wypraw opisanych w GÓRACH oraz z całkiem niedawnych wycieczek, które udało się zrealizować już w tym roku.

 

Szlak graniczny w pobliżu Rabiej Skały, fot. Waldemar Czado

 

Obecnie w Bieszczadach jest mnóstwo puchu na solidnym podkładzie. Już dawno nie było tam tak dobrych warunków. Zatem przybywajcie w Biesy i Czady, naprawdę warto! Do zobaczenia na szlaku!

 

 

  

Wyrypa na Okrąglik

 

Leśne zjazdy

 

Osina i Pasmo Wołosani

 

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-09-13
Tylko w GÓRACH
 

Rozpoczynamy 26. Festiwal Górski im. Andrzeja Zawady!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-08-25
Tylko w GÓRACH
 

Ola Mirosław o rekordzie świata, igrzyskach i planach

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com