facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-04-16
 

SKIN MICRO LITE 185x50x3 / TrangoWorld

Najwyższej jakości, innowacyjna mata samopompująca oferująca wysoki komfort przy zachowaniu minimalnych rozmiarów i wagi.
Najwyższej jakości, innowacyjna mata samopompująca oferująca wysoki komfort przy zachowaniu minimalnych rozmiarów i wagi.

Doskonały komfort, niska waga i mała objętość po spakowaniu. Specjalne pokrycie poliuretanowe zapewnia wysoką odporność mechaniczną, zapobiega namakaniu czy działaniu chemicznych czy oraz niskich temperatur. Zastosowanie opracowanych przez TrangoWorld technologii (np. elastyczne poszycie, które zapobiega zsuwaniu się użytkownika z maty) znacznie podnoszą komfort oraz funkcjonalność maty.

Wszystkie maty TrangoWorld produkowane są w Hiszpanii, co gwarantuje najwyższą jakość i niezawodność.


Parametry techniczne
wymiary 180x50x3cm
waga 540g
wymiary po spakowaniu Ø12 x 27
współczynnik R value - 3,41

Najważniejsze cechy
Warstwa zewnętrzna z odpornego poliuretanu
Pojedynczy wentyl z higieniczną zatyczką
Warstwa ArtiStop zapobiegająca zsuwaniu się
Elastyczna pokrycie ArtiStretch
Kształt mumii
Właściwości:
Szybkie napełnianie i opróżnianie maty
Niska waga i mała objętość po spakowaniu
Doskonałe właściwości izolacyjne

Cena: 259 zł

Więcej na www.trangoworld.pl

Do nabycia na www.climbshop.pl i w dobrych sklepach outdoorowych.


Maty TrangoWorld

Firma TrangoWorld została założona w Saragossie w 1928 r. i do chwili obecnej tam właśnie posiada swoją siedzibę. Przez lata specjalizowała się w produkcji sprzętu turystycznego, alpinistycznego i kempingowego. Efektem doświadczenia oraz własnego zaplecza badawczo-technicznego są najwyższej jakości maty samopompujące. Warte podkreślenia jest, że produkowane są na miejscu w Hiszpanii, w siedzibie firmy, co gwarantuje niezawodność i jakość. Zaawansowane rozwiązania technologiczne (opisane poniżej) znacząco wpływają na komfort użytkowania, co bezpośrednio wpływa na efektywność snu i odpoczynku, który jest ważnym elementem każdej aktywności.

ARTISTOP
Technologia ARTISTOP zastosowana na powierzchni maty zapobiega zsuwaniu się użytkowania poza matę.
Do szycia śpiworów stosuje się gładkie tkaniny, które są przyjemne w dotyku i łatwe w utrzymaniu. Niestety te cechy powodują, że w nocy, w związku ze zmianami ułożenia, łatwo jest ześliznąć się z materaca. Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie w matach Trangoworld technologii ARTISTOP, zapobiegającej ześlizgiwaniu się. Badania wykazały, że zastosowanie powierzchni ARTISTOP o 70% zwiększa właściwości antypoślizgowe maty.

ARTISTRETCH
Elastyczna warstwa wierzchnia, która pozwala użytkownikowi korzystać w pełni z komfortu miękkiego wypełnienia piankowego.
Większość konwencjonalnych mat pokryta jest sztywnym materiałem, który stanowi twardą warstwę między ciałem użytkownika a miękkim wypełnieniem piankowym. Trangoworld udało się wyeliminować “efekt bariery” dzięki zastosowaniu ARTITRETCH, elastycznego pokrycia, dzięki któremu ciężar ciała spoczywa niemal bezpośrednio na miękkiej piance, zapewniają doskonały komfort.

ROUNDLIP
Wygodny, wydajny, czysty i higieniczny wentyl.
Opracowany przez firmę Trangoworld korek typu ROUNDLIP zbudowany jest z dwóch części - rowkowanego elementu zamykającego oraz okrągłego, gładkiego ustnika, który obraca się niezależnie od elementu zamykającego. System ROUNDLIP pozwala z łatwością napełnić materac nawet w najtrudniejszych warunkach. Rozwiązanie to stanowi jeden z elementów, dzięki którym Trangoworld jest uważana za jedną z najbardziej innowacyjnych marek w tej kategorii produktów.

MICRO
Anatomiczny kształt maty.
Grupa mat, o zwężanym kształcie dopasowanym do kształtu ciała. Taka konstrukcja pozwala zmniejszyć wagę materaca oraz zredukować jego objętość, co znacznie ułatwia jego transport.

Lite
Maty z serii LITE cechuje wyjątkowe połączenie komfortu snu z doskonałymi właściwościami termicznymi.
Podczas snu, dolna cześć śpiwora w wyniku nacisku zostaje zgnieciona, a wypełnienie niemal całkowicie skompresowane, co powoduje utratę jego właściwości izolacyjnych. W związku z tym materace muszą nie tylko zapewniać miękkość i komfort, ale również gwarantować właściwą izolację termiczną od podłoża.

Indywidualnie testowane
Każda z mat firmy Trangoworld jest indywidualnie testowana i sprawdzana. Dzięki temu otrzymujemy niezawodny produkt najwyższej jakości.KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2020-07-21
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Bluza trekkingowa Maxtrail Long Sleeve Midlayer / Columbia

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-18
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Materac Etherlight XT / Sea To Summit

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-17
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Plecak PROLIGHTER 30 / Millet

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-16
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Raki Blade Runner / Cassin

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-15
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Buty Island MFS Alpin / Meindl

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com