facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

SKI ThermoPLUS / STOOR

Antybakteryjne i termoaktywne skarpety narciarskie STOOR Ski THERMOPLUS.
Antybakteryjne i termoaktywne skarpety narciarskie STOOR Ski THERMOPLUS:

1. znakomity komfort cieplny - zastosowana w konstrukcji skarpet najwyższej jakości wełna australijskich merynosów znakomicie izoluje i chroni przed zimnem; nie marznij stojąc pod wyciągiem!!!
2. skarpety, które oddychają - włókna wełny MERINOWOOL nie tylko dobrze zabezpieczają od zimna, ale też odprowadzają wilgoć od skóry, redukując efekt wychłodzenia, będący następstwem zetknięcia się mokrego materiału zwykłych skarpet ze skórą.
3. higiena i świeżość - nawet po długim użytkowaniu - w skarpetach zastosowano specjalne włókna Prolen ® Siltex, które dzięki zawartości jonów srebra, zapobiegają rozwojowi bakterii i grzybów, czego następstwem jest nieprzyjemny zapach; także włókna wełny MERIOWOOL mają właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne.
4. niespotykana wygoda - skarpety mają wszystkie szwy płaskie, nie powodują otarć, a wełna merynosowa to niesamowicie miękki i przyjemny w dotyku materiał, zastosowanie zróżnicowanych stref w budowie skarpety czyni ich noszenie niezwykle przyjemnymSKŁAD:

MERINOWOOL 95% - australijska wełna najwyższej jakości. Zapewnia suchość skóry, bardzo dobrą izolację cieplną i odprowadzenie wilgoci. Delikatna wełna merino posiada wszystkie cechy wełny: transport wilgoci, szybka absorpcja i parowanie, jednakże nie drapie, jak inne rodzaje wełny.

Włókna wełny MERINOWOLL mają właściwości:
termoizolacji - gromadzą ciepło w wewnętrznych kanałach, które stanowią aż 90% objętości włókna;
naturalnej termoregulacji - pochłaniają lub wydalają nadmiar ciepła;
znakomicie oddychają - transportują wilgoć także w postaci pary wodnej poprzez wewnętrzne kanaliki, wchłaniają wilgoć i transportują ją dalej od skóry, pozostając suchymi i nie tracąc właściwości termoizolacyjnych;
są antystatyczne, antyalergiczne, samoczyszczące się i trudnopalne w porównaniu do materiałów syntetycznych.

PROLEN ® SILTEX 5% -  jest przędzą zmodyfikowaną środkiem antybakteryjnym, opartym na jonach srebra biogennego, które hamują wzrost bakterii, grzybów, pleśni. Jony srebra ograniczają nadmierny rozwój niepożądanych, powstałych przy skórze bakterii, stabilizując ich ilość na najbardziej przyjaznym i pożądanym poziomie.W skarpetach  STOOR SKI ThermoPLUS zadbano także o komfort ich noszenia:

Płaskie szwy i specjalne strefy wzmocnienia na pięcie i palcach, zapobiegają ocieraniu o but, dając dodatkową ochronę przeciwko kontuzjom ścięgna Achillesa. Strefa kontrolowanego ucisku w postaci elastycznej opaski na wysokości śródstopia idealnie utrzymuje skarpetę na miejscu. Strefy oddychania wspomagają odprowadzenie wilgoci od ciała, redukując uczucie chłodu, a niesamowicie miękkie i elastyczne włókna wełny MERINOWOOL dopasowują skarpetę do stopy, zwiększając  poczucie wygody.

Więcej informacji: www.stoor.pl.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Goryonline
 
2020-07-21
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Bluza trekkingowa Maxtrail Long Sleeve Midlayer / Columbia

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-18
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Materac Etherlight XT / Sea To Summit

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-17
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Plecak PROLIGHTER 30 / Millet

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-16
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Raki Blade Runner / Cassin

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-15
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Buty Island MFS Alpin / Meindl

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com