facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2011-11-30
 

Skarpety DARN TOUGH wyprodukowane w USA, objęte DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĄ

Darn Tough specjalizuje się produkcji skarpet nie tylko uwzględniających dany klimat, ale również głęboko wyspecjalizowanych dla różnych dziedzin sportu.
Firma Bakosport, rozpoczyna dystrybucję amerykańskiej firmy Darn Tugh zajmującej się produkcją skarpet od ponad trzydziestu lat.


Ostre zimy i wilgotne lata nauczyły projektantów tego producenta, że nie należy tworzyć wszystkich skarpet jednakowo. Dlatego Darn Tough specjalizuje się produkcji skarpet nie tylko uwzględniających dany klimat, ale również głęboko wyspecjalizowanych dla różnych dziedzin sportu. Doświadczenie, niezwykle wysoka jakość przędzy oraz miejsce produkcji (USA) dają gwarancję udanego produktu, dlatego skarpety Darn Tugh objęte są dożywotnią gwarancją.

Jako producent Darn Tough Vermont to również wyjątkowa firma.
W dobie outsourcingu i korporacyjnych przejęć nadal pozostaje rodzinna firmą, prowadzoną nieprzerwanie od 1978 roku w Vermont. W produkcji skarpet nie uznaje kompromisów i tanich rozwiązań, jego serie skarpet do turystyki, biegania i rowerów, narciarstwa oraz miejska wykonywane są w najwyższą starannością, w 99% oparte na wykorzystywaniu wełny Merynosów. Jedynie kilka letnich modeli skarpet w swoim składnie zawiera Coolmax. Dlaczego wełna? Po pierwsze jej jakość (pozyskiwana jest z najlepszych stad hodowanych w Australii i Nowej Zelandii), po drugie - właściwości, po trzecie - ekologia.


Darn Tough jest pewien jakości swoich skarpet, dlatego na wszystkie modele udziela DOŻYWOTNIEJ GWARANCJI (http://bakosport.pl/darntough/gwarancja).

Źródło: www.bakosport.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com