facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-05-13
 

Sigma ProCentrum zaprasza na spotkanie autorskie z Jackiem Kudłatym!

Sigma ProCentrum zaprasza wszystkich miłośników fotografii oraz górskich wypraw na spotkanie autorskie z Jackiem Kudłatym, które odbędzie się w najbliższy piątek, 14 maja br., o godz. 17.00 w Krakowie, w klubie Masada (ul. Skawińska 2).
Spotkaniu, w ramach festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie, towarzyszyć będzie autorska wystawa zdjęć Jacka Kudłatego „Wspin Shot”.

Wystawa obejmuje prace Jacka z ostatniego roku. Będzie więc okazja ujrzeć na zdjęciach światowego formatu wspinaczy skalnych w akcji, takich jak: Chris Sharma, Daila Ojeda, Dani Andrada. Zdjęcia stanowią doskonały przekrój kilku jego ostatnich wypraw, od Australii przez Indie aż po greckie Santorinii.

JACEK KUDAŁTY (ur. 1972 r. we Wrocławiu) od 2008 roku jest jedynym europejskim fotografikiem w elitarnym teamie SIGMA PROFESSIONAL EYES. Jego pasją i sposobem na życie są ekstremalne wyprawy wspinaczkowe i fotografia. Od 15-go roku uprawia wspinaczkę sportową i fotografuje, odnosząc liczne sukcesy w obu tych dyscyplinach. Te dwie pozornie niezwiązane ze sobą pasje pozwalają Jackowi na życie pełne przygód i podróży. Takie są też jego zdjęcia. Odzwierciedlają zmagania człowieka z groźną naturą, ale też pokazują jej piękno i niezwykłą harmonię.

Jacek organizował wyprawy eksploracyjne, mające na celu wytyczenie nowych dróg wspinaczkowych w egzotycznych zakątkach naszego globu (Maroko, RPA, Indie, Madagaskar, Laos, Chiny, Australia). Jest autorem pierwszych przejść wielu nowych dróg skalnych na różnych kontynentach. Od 2007 roku jest członkiem Alpinus Expedition Team. Zdjęcia i teksty jego autorstwa publikowane są w prasie branżowej, podróżniczej oraz fotograficznej.
Jacek mieszka obecnie w Trzcińsku, położonym w południowo-zachodnim krańcu Polski, gdzie u stóp granitowych turni Gór Sokolich prowadzi camping i schronisko dla wspinaczy.


Serdecznie zapraszamy!

14 maja 2010, godz. 17.00
Klub Masada
ul. Skawińska 2, Kraków

Więcej informacji: http://photomonth.com/index.php/pl/page/135/spotkania-prezentacje-dyskusje.html
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com