facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-12-06
 

SIEDEM GÓR-skich PROMOCJI I OKAZJI NA KFG!!!

Zbliża się dziesiąty, jubileuszowy Krakowski Festiwal Górski, który już od lat jest prawdziwym świętem ludzi gór. Nasze wydawnictwo od początku budowało ten event, szczególnie mocno uczestnicząc w organizacji pierwszych siedmiu edycji.
Jak co roku, KFG jest też dla nas świetną – i w tej skali raczej niepowtarzalną – okazją, żeby spotkać się z czytelnikami i autorami. Już szykujemy nasze gardła :-) na setki spotkań na tradycyjnie obleganym stoisku GÓR.

Ponadto jak zawsze przygotowaliśmy pakiet promocyjny, z którego będziecie mogli skorzystać, jeśli odwiedzicie nas na kiermaszu outdoorowym. Szczegóły znajdziecie poniżej, a już teraz serdecznie zapraszamy!

Redakcja GÓR

1. Niech twój egzemplarz najnowszego numeru GÓR będzie unikalny!

 

Nie dość, że najnowsze, listopadowe GÓRY możesz podczas KFG zakupić w promocyjnej cenie 8 zł, to zadbaliśmy o to, żeby każdy z Was miał możliwość, aby ten numer był pamiątką na długie lata. Znajdziecie w nim bowiem krótkie sylwetki dwóch głównych gwiazd festiwalu, Hansjörga Auera i Steve’a House’a, a na całostronicowych portretach tych świetnych wspinaczy zostawiliśmy specjalne miejsce na autograf. Reszta zależy już do Was! Wystarczy poprosić Austriaka i Amerykanina o podpis lub dedykację i macie niezapomnianą pamiątkę z X KFG! Dodajmy, że atrakcyjność listopadowego numeru podnosi także prezent w postaci kalendarza.


2. Promocja prenumeraty
Każda osoba, która w trakcie KFG zamówi roczną prenumeratę GÓR, otrzyma w prezencie plecak RMD lub skarpety trekkingowe tej firmy. Nie przegapcie takiej okazji!
 

UWAGA! Wśród wszystkich, którzy kupią prenumeratę w trakcie KFG i do końca grudnia rozlosujemy siedmiodniowy, zimowy trekking w Parku Narodowym Snowdonia (Walia) organizowany przez GORE-TEX!

3. Zdobądź z GÓRAMI Mont Blanc na Facebooku!
Gdy piszemy te słowa, mamy nieco ponad 4650 fanów na Facebooku. Jak wiadomo, Mont Blanc ma 4810 metrów wysokości i liczymy, że z Waszą pomocą w ciągu trzech dni festiwalowych osiągniemy taką liczbę fanów. Każdy, kto polubi nas w czasie tych trzech dni i wpisze się na listę na stoisku, weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Uwaga, jeśli ktoś już nas „lubi”, wystarczy, że namówi do tego znajomego i poda na liście dwa nazwiska (swoje i znajomego, który zostaje nowym fanem). Nagrodami w konkursie są: wspinaczka z przewodnikiem IVBV, doskonałym wspinaczem, redaktorem Maćkiem Ciesielskim, plecak RMD oraz roczna prenumerata GÓR.
 

Maciek Ciesielski. Fot. Piotr Drożdż

4. Uzupełnij GÓR-ską kolekcję!

Jesteś nowym czytelnikiem GÓR i pragniesz zakupić wcześniejsze roczniki? Regularnie kupujesz GÓRY, ale przegapiłeś kilka numerów pisma? KFG to najlepsza okazja, aby uzupełnić luki w Twojej GÓR-skiej kolekcji – oczywiście w specjalnych, festiwalowych cenach!

5. Spotkaj się z nami!
Masz nowe pomysły na artykuły lub cykle? Chcesz współtworzyć pismo lub nasze strony internetowe – spotkaj się z przedstawicielami redakcji. Jesteśmy w najbliższej okolicy stoiska prawie cały czas, a szczególnie zapraszamy w sobotę w godz. 16-17 i niedzielę o godz. 11-12 , kiedy dostępny będzie redaktor naczelny i większość członków redakcji!

6. Zapisz się na przedsprzedaż 2 tomu „100 porad GÓR”!
Niebawem drukarnię opuści drugi tom bestsellerowej pozycji naszego Wydawnictwa 100 porad GÓR. Znów otrzymacie blisko 600-stronicowe tomiszcze pełne wiedzy o sportach outdoorowych serwowanej przez najlepszych fachowców.
    Masz już pierwszy tom i chcesz mieć drugi jako jeden z pierwszych, w dodatku w najlepszej możliwej cenie, ale nie wiesz jak to zrobić? To proste! Zapisz się na specjalną LISTĘ PRZEDSPRZEDAŻOWĄ 100 PORAD na stoisku GÓR podczas KFG. Kiedy książka opuści drukarnię, dostaniesz od nas maila z potwierdzeniem możliwości zakupu w promocyjnej cenie i z natychmiastową wysyłką!
 

PS A jeśli nie kupiłeś jeszcze pierwszego tomu, możesz go nabyć na naszym stoisku aż o 10 zł taniej! Taka okazja już się nie powtórzy.

7. Miej wpływ na to, co czytasz!
Na stoisku poprosimy Was o uzupełnienie ankiety na temat treści, jakie znajdujecie w czasopiśmie i na stronach internetowych. Co Wam się podoba, a co niekoniecznie? Czego powinno być więcej, a czego mniej? Mamy nadzieję, że Wasze podpowiedzi sprawią, że w 2013 roku będzie na naszych łamach jeszcze ciekawiej. Wszyscy, którzy uzupełnią ankiety wezmą udział w losowaniu nagród!

Zobacz program KFG
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com