facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Seria mocnych przejść w Rocklands

Sezon w Rocklands trwa w najlepsze. A jako, że ekipa rezyduje tam mocno nie dziwią seryjne niemalże przejścia mocnych przystawek.
Kolejną, trzecią już w swojej niedługiej karierze, 8B pokonała Ashima Shiraishi. Tym razem Amerykanka uporała się z Fragile Steps. Linia miała już przejście kobiece w wykonaniu Dorotki Karalus. Jedenastolatka ewidentnie się rozkręca i daje nam nadzieję, że wkrótce zobaczymy ją na jakiejś 8B+.
 
A to, że Fragile Steps nie jest łatwą przystawką dowodzi poniższy filmik, na którym całkiem spory pan nieźle sapie na tych kilku przechwytach:

  
Na szczęście panowie nie tylko sapią, ale również wciągają niełatwe problematy. Dave Graham na przykład klasycznym fleszykiem pociągnął Tea With Elmarie 8A+:
 
"[...] Trudne... może moje patenty nie były optymalne, dlatego nie jestem pewien wyceny..., ale robiłem tutaj ósemki A+, które wydawały się łatwiejsze... Syked [...]"
 
 
 
Paul Robinson na Oliphants Down 8B+. Fot. 27crags.com
 
Panowie wciągali również seryjnie 8B+. Paul Robinson uporał się z Oliphants Down, Arjan de Kock sieknął Simple Knowing, a Carlo Traversi dokonał aktu pierwszego powtórzenia Paranormal Activity autorstwa Paula. Co prawda Paranormal znajduje się w Top Side, ale to w sumie niedaleko od Rocklands:-):
 
"Prawdziwy test siły palców. Ruchy weszły super szybko, ale połączenie ich w ciąg zabrało chwilę. Zaliczyłem niesamowity dzień. Surfing rano, buldering do nocy. Życie w Kapsztadzie jest całkiem fajne."
 
 
źródło: bouldering.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-05-09
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Baza informacji o ptasich gniazdach

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-05-06
WSPINACZKA SPORTOWA
 

13 Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-09-02
WSPINACZKA SPORTOWA
 

„Nasze Skały” – prośba o respektowanie zasad w skałkach

Komentarze
0
 
Weronika Biernacka
 
2021-03-30
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Pierwsze 9b+ w Siuranie - Will Bosi prowadzi "King Capella"

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com