facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-10-08
 

Salomon Trail Running: Poznań pobiegł na Malcie - relacja

Nie macie szczęścia w Poznaniu - trzy razy w tym roku biegaliście na Malcie i... trzy razy musiało padać. Ale biegacze to ludzie z natury pozytywnie usposobieni, więc deszcz nie mógł przeszkodzić w rywalizacji na trasie i radości na mecie.
Dziewiąta edycja cyklu Salomon Trail Running zakończyła się pełnym sukcesem!
Długość i przewyższenie trasy nie zmieniły się od pierwszej edycji w kwietniu i drugiej w czerwcu, dzięki czemu każdy startujący mógł porównać swoje czasy. I tak drugi latem i drugi teraz Bogdan Fabiański poprawił swój wynik o 12 sekund, a Barbara Bartoszewicz (latem trzecia, teraz druga) pokonała trasę aż o 2 minuty szybciej. To się nazywa postęp!

Ale na edycji jesiennej nie zabrakło też debiutantów, którzy po zawodach przyznawali, że maltańskie pagórki okazały się dużo bardziej wymagające niż się spodziewali. Szczególnie dużo emocji przysporzyły im zbiegi w końcowej części trasy. Te atrybuty najlepiej wykorzystali ponownie najszybsza wśród kobiet Agnieszka Golak oraz pierwszy wśród panów Maciej Łucyk.

Niestety rekordu trasy nie udało się pobić. To się może jednak zdarzyć podczas następnego biegu 28 listopada, na który już dziś zapraszamy! Będzie to finałowa, dziesiąta edycja cyklu Salomona, nie zabraknie więc niespodzianek i nagrodzenia zwycięzców całego rankingu. A ten jeszcze się zmienia – w cyklu wzięło już udział ponad 1300 osób, ale ostateczne wyniki rankingu nie są jeszcze przesądzone. Więcej na www.trailrunning.pl

Najszybsi w edycji jesiennej Malty

Kobiety
1. Agnieszka Golak        31:18
2. Magda Bartoszewicz    32:05
3. Barbara Sobczyk     34:45

Mężczyźni
1. Maciej Łucyk        26:39
2. Bogdan Fabiański     27:45
3. Hubert Lechniak        28:23

Więcej na www.trailrunning.pl

 Salomon Trail Running: Poznań pobiegł na Malcie
 Salomon Trail Running: Poznań pobiegł na Malcie
 Salomon Trail Running: Poznań pobiegł na Malcie
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com