facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-12-16
 

Salomon Nordic Sunday 21-22 grudnia

Jaka pogoda będzie na Polanie Jakuszyckiej podczas inauguracji nowego sezonu? Przekonamy się już 21 i 22 grudnia tego roku!

Cykl zawodów narciarstwa biegowego dla amatorów Salomon Nordic Sunday rozpoczyna się już 21 i 22 grudnia na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie.

- Mogę zapewnić, że zaplanowane na 21 i 22 grudnia na Polanie Jakuszyckiej zawody w ramach Salomon Nordic Sunday na pewno się odbędą – podkreśla Beata Lepka ze Stacji Jakuszyce, organizator popularnego SNS-a. – W najgorszym wypadku jesteśmy przygotowani na wariant awaryjny, czyli ściganie się na pętlach. Ale mogę zapewnić, że trasa zawodów na przedświąteczny weekend będzie miała ok. 10 kilometrów - dodaje organizatorka.

Przypomnijmy, że od tego sezonu zmieniła się nieco formuła zawodów Salomon Nordic Sunday. To znaczy, nadal ścigamy się w jednym z dwóch stylów: klasyku lub dowolnym, ale dzięki rozbiciu rywalizacji na dwa dni, możemy także spróbować startu oboma stylami w ten sam weekend. W sobotę przed południem odbywały się będą wyścigi stylem dowolnym, a w niedzielę – klasycznym. Jedynie finał – 23 lutego 2014 roku (rozgrywany wspólnie z Małym Biegiem Piastów) będzie imprezą jednodniową i będzie trzeba wybrać konkretny styl.
Aby znaleźć się w klasyfikacji generalnej w wybranym stylu – trzeba zaliczyć 4 z 5 biegów, zaplanowanych na ten sezon.

Do piątku, 13 grudnia na inauguracyjnego SNS-a zarejestrowało się i opłaciło start już sporo ponad sto osób! Kto tego jeszcze nie zrobił, może tego dokonać przez internet, pod adresem:
www.online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=155

I jeszcze kilka istotnych informacji dotyczących zapisów i płatności za zawody Salomon Nordic Sunday. Głównie dla nowych biegaczy, ale także dla tych, którzy już w cyklu startowali.

1. Osoby, które wystartują po raz pierwszy – zarówno te, które dopiero się zapisały, jak i te, które zapisały się wcześniej, ale jeszcze się nie ścigały w SNS-ie – muszą wnieść opłatę startową, zgodną z regulaminem – na wskazane konto, a także dopłacić jednorazowo 25 zł na poczet koszulki z numerem startowym.

2. Dokonując opłaty startowej należy pamiętać, że inne są konta do wpłaty na pierwsze biegi w Jakuszycach, inne na bieg na Kubalonce i inne na finał SNS-a! Przed dokonaniem płatności należy sprawdzić w regulaminie (dostępny na stronie http://sns-nartybiegowe.pl), na jakie konto mamy dokonać przelewu.

3. Organizatorzy proszą o dokonywanie płatności online na kilka dni przed zawodami w celu usprawnienia działalności biura zawodów.

4. Ważna wiadomość dla wszystkich biegaczy. Jeżeli przy Waszym nazwisku na liście startowej brakuje stylu, którym będziecie biegali – raz jeszcze zalogujcie się na własny profil na stronie firmy Datasport i wybierzcie odpowiedni styl…

Ze względu na pogodę, trasa biegu inauguracyjnego zostanie przedstawiona w okolicach 18 grudnia na stronie internetowej cyklu: http://sns-nartybiegowe.pl

 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii poniżej: fot. Stacja Jakuszyce

 
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-07-19
HYDEPARK
 

MNICH I KARABIN – w kinach od 2 sierpnia

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com