facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-01-10
 

SALEWA oficjalnym sponsorem Zimowego Utramaratonu Karkonoskiego im. Tomka Kowalskiego

Z radością informujemy, że marka SALEWA została oficjalnym partnerem Zimowego Ultramaratonu Karkonoskiego, który odbędzie się już 8 marca br.! Impreza dedykowana jest pamięci Tomka Kowalskiego – alpinisty, podróżnika i zapalonego ultramaratończyka.

Bieg wystartuje o 04:00 rano z centrum Karpacza, by po 52 kilometrach dotrzeć do mety na Polanie Jakuszyckiej, a jego trasa prowadzi przez cały grzbiet Karkonoszy – Budniki, Kowary, Przełęcz Okraj, Śnieżkę, Przełęcz Karkonoską, Śnieżne Kotły i Halę Szrenicką. Na pokonanie tego dystansu 150 uczestników będzie miało 14 godzin i jak zapowiadają organizatorzy: „Należy przygotować się na niską temperaturę, opady śniegu, wiatr, mgłę; zmaganie z dyskomfortem i walkę z zimnem.” Brzmi niemożliwie? Właśnie dlatego impreza zadedykowana została Tomkowi Kowalskiemu: „Inspirował nas każdego dnia, a przede wszystkim sprawiał, że wierzyliśmy w to, że wszystkie marzenia można zrealizować – wystarczy chcieć i działać. Dał nam wiarę w to, że nie ma rzeczy niemożliwych…”.


I właśnie dlatego SALEWA postanowiła wesprzeć wszystkich, którzy  pragną pokazać, iż nawet głęboki śnieg topnieje przy woli walki ultramaratończyka.

 


„W SALEWA niezwykle istotną rzeczą jest dla nas autentyczność. Osiągnięcia są wyznacznikiem ważnym, ale równocześnie niemalże bez znaczenia jeśli nie należą do sportowca autentycznego, prawdziwego w swojej pasji, poświęcającego się jej w pełni nie dla sławy i rozgłosu tylko dla samego sportu i radości płynącej z jego uprawiania.  Takich ludzi wspiera SALEWA na poziomie międzynarodowym i krajowym i dokładnie taki był Tomek Kowalski. Cieszymy się, że możemy wesprzeć kolejną wspaniałą sportową imprezę – tym razem przez wzgląd na hart ducha, jakiego wymaga od swoich uczestników oraz pamięć o Tomku.” – mówi Jacek Grzędzielski, General Manager SALEWA Polska, pasjonat narciarstwa, maratończyk ze startem w ultramaratonie Granią Tatr na koncie.


Więcej informacji o biegu znajduje się na oficjalnej stronie imprezy http://ultramaratonkarkonoski.pl, a lista startowa od paru dni pęka w szwach. Już teraz gratulujemy wszystkim, którym udało się zapisać i czekamy na Was w Karpaczu! Jak zapewniają organizatorzy: „Będzie zimno, będzie ciężko, będzie fantastycznie!”

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com