facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-02-29
 

Saleup - rewolucyjna platforma z wyprzedażami sprzętu outdoorowego

Świetna wiadomość dla wszystkich miłośników aktywnego stylu życia. Ruszyła platforma   www.saleup.pl, która daje niepowtarzalną możliwość zakupu niezbędnego sprzętu sportowego i turystycznego w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, nie ruszając się sprzed ekranu komputera.
Serwis, będący absolutną nowością na polskim rynku internetowym, został uruchomiony przez właścicieli znanego sklepu internetowego Outdoorzy.pl, oferującego bogaty asortyment sprzętu turystycznego i outdoorowego najlepszych światowych marek. Platforma www.saleup.pl  adresowana jest do wszystkich, którzy są entuzjastami gór i outdooru, kochają wyprzedaże i  są zmęczeni ciągłym przeglądaniem sklepów internetowych w poszukiwaniu promocji . W saleup.pl wszyscy entuzjaści gór i wspinaczki znajdą w jednym miejscu wszystkie gorące okazje w cenach obniżonych nawet o 70%.


Stworzenie tak atrakcyjnej oferty jest możliwe dzięki rewolucyjnej filozofii działania i formule nowego serwisu, która całkowicie różni się od rozwiązań znanych na rynku. Na platformie www.saleup.pl prezentowana jest oferta produktów, którą chętni mogą nabyć tylko w ściśle określonym czasie i ilości. Zarówno czas trwania wyprzedaży danych produktów oraz ilość, w jakiej są  dostępne, są na bieżąco prezentowane na stronie. Po upływie wskazanego czasu dany produkt zostaje zastąpiony przez kolejny, znajdujący się w kolejce ofert.

Taki sposób wyprzedaży, oparty na z góry określonej ilości produktów i stosunkowo szybkiej decyzji klienta, umożliwia stosowanie bardzo dużych zniżek. Wygrywa ten, kto potrafi szybko podejmować decyzję.

Dla przykładu, w serwisie oferowane są narty dostępne w cenie obniżonej o 45 procent. Wyprzedaż dotyczy siedmiu par nart. Na ich zakup klient ma pół godziny. Po upływie tego czasu oferta zostaje zakończona i jednocześnie zastąpiona przez kolejny produkt główny, np. namiot z 50-procentową zniżką, a następnie plecak tańszy o 37 procent.

Co ważne, oferta platformy www.saleup.pl dotyczy tylko towaru fizycznie dostępnego w magazynie. Dzięki temu wysyłka nie potrwa dłużej niż 48 godzin, a klient nie musi się martwić, czy dostawca na pewno wywiąże się z umowy, jak to niejednokrotnie ma miejsce w przypadku różnego rodzaju serwisów.

Jedno jest pewne – platforma www.saleup.pl zrewolucjonizuje wyprzedaże sprzętu outdoorowego w internecie!

***

Sklep internetowy Outdoorzy.pl powstał w kwietniu 2008 roku i od tamtej pory odnotowuje dynamiczny rozwój zwiększając z miesiąca na miesiąc swój zasięg. Jego głównym celem jest umożliwienie fanom turystyki i outdooru zakupu sprzętu oraz odzieży uznanych marek w jednym miejscu w sieci. W ofercie sklepu Outdoorzy.pl klienci mogą wybierać z tysięcy produktów, które w połączeniu z najwyższą jakością obsługi są w stanie zagwarantować 100 proc. satysfakcji. Ponadto sklep Outdoorzy.pl oferuje swoim klientom pomoc i doradztwo w sprawie doboru produktów idealnie dopasowanych do ich potrzeb.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com