facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-02-05
 

Rzut oka na alpejską kompetencję

Roger Schäli, szwajcarski ekstremalny alpinista, członek zespołu SALEWA alpineXtrem wie doskonale, że warunkiem sukcesu prócz umiejętności jest odpowiedni sprzęt.

Wyobraź sobie 50 cm świeżego puchu na początku jednej trzeciej trudnej drogi, a potem wspinaczkę o skali 7c. Wtedy potrzebujesz niezawodnego, funkcjonalnego ubrania, jeśli chcesz odnieść sukces. Roger Schäli, szwajcarski ekstremalny alpinista, członek zespołu SALEWA alpineXtrem wie doskonale, że warunkiem sukcesu prócz umiejętności jest odpowiedni sprzęt. Razem ze swoim partnerem wspinaczkowym Christophem Hainzem wyznaczyli nową 600-metrową drogę na północnej ścianie Eigeru.
Droga prowadzi pionowo, w kilku miejscach ma przewieszki. Praktyczne doświadczenia tych wyjątkowych alpinistów odgrywają ważną rolę przy rozwoju produktów SALEWY.
Powstanie międzynarodowej grupy sportowców jest jednak tylko jedną z aktywności, które przyczyniają się do wspólnego celu - rozwinięcia oraz promocji wizerunku alpejskiej kompetencji Salewy.SALEWA może z dumą patrzyć w przeszłość. Przez ponad 70 lat licznie stworzone produkty wyznaczają standardy w swoich kategoriach. Wielu najlepszych himalaistów było z tą
marką podczas swych wypraw, między innymi Reinhold Messner, Hans Kammerlander oraz Kurt Albert. Ogromne nakłady w 2008 we wszystkich obszarach działalności pozwolą SALEWIE na kontynuowanie przewodnictwa w swojej dziedzinie. Na te wydatki składają się: inwestycje w projektowaniu i rozwoju produktu (R&D) dla sportów wspinaczkowych, współpraca z licznymi uniwersytetami, edukacja pracowników, inwestycje w logistykę, sportowców oraz przewodników górskich. Rozwój i promocja wizerunku alpejskiej kompetencji SALEWY jest naszą pasją i prowadzi do jednego celu: wraz z naszymi wyspecjalizowanymi dealerami oferować klientom innowacyjne produkty z prawdziwą wartością dodaną. To jedyna droga do trwałego i skutecznego wzrostu.

Salewa Polska


2008-02-05

(kg)
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-07-22
BIZNES
 

Hanwag Rotpunkt Low GTX wraca na dobre

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com