facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-12-23
 

Ruszyły przygotowania do XII edycji Narciarskiego Pucharu Mazowsza

21 grudnia 2009 Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki, organizatorzy corocznego Narciarskiego Pucharu Mazowsza (NPM), ogłosiło daty eliminacji XII edycji NPM. Odbędą się one 22 i 23 stycznia w Krynicy oraz 13 i 14 marca w Zakopanem.
Narciarski Puchar Mazowsza rozgrywany pod patronatem Prezydenta m.st. Warszawy jest największą narciarską imprezą dla amatorów z województwa mazowieckiego. Start odbywa się w podziale na dzieci, kobiety i mężczyzn w każdym wieku.

Tak, jak w poprzednich sezonach, planowane jest rozegranie czterech eliminacji. Zdobyte punkty będą zsumowane do końcowej klasyfikacji. Każdy etap to niezależna impreza, którą kończy rozdanie medali i dyplomów.

„Zachęcam wszystkich narciarzy do wzięcia udziału w Narciarskim Pucharze Mazowsza. Te zawody wzbudzają ogromne emocje. Towarzyszy im rywalizacja, ale oprócz sportu równie ważna jest dla nas dobra zabawa. Moim zdaniem ta impreza doskonale łączy aktywność sportową z rozrywką.” - mówi Piotr Szkiełkowski, dyrektor Warszawskiego Towarzystwa Sportowego DeSki.


Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki (WTS DeSki) organizuje NPM od 1998 roku. Szczegółowe informacje i regulamin zawodów dostępne są na stronie www.deski.org.

***
O Stowarzyszeniu DeSki
Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki powstało w 1986 roku. Jego założycielami były osoby związane ze środowiskiem Akademickiego Klubu Narciarskiego Warszawa. Aktualnie klub posiada bogatą ofertę sportową, w tym sekcję narciarską, snowboardową, tenisa ziemnego i windsurfingową. Jest jednym z najważniejszych Klubów Sportowych w Polsce, a lista osiągnięć sportowych jego reprezentantów jest imponująca.
Zapraszamy na stronę
www.deski.org.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com