facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-02-18
 

Ruszyła polska strona AdventureMenu.pl

Kawałki mięsa jeleniego duszone w lekko pikantnym sosie z czerwonym winem i dżemem z czerwonej porzeczki, risotto z warzywami po prowansalsku, kurczak w sosie na dziko z ryżem - to tylko niektóre pyszności, jakie można znaleźć od dziś na stronie AdventureMenu.pl, uruchomionej przez polskiego dystrybutora turystycznej żywności sterylizowanej.
AdventureMenu to powstała w 2011 roku czeska firma, produkująca innowacyjne, sterylizowane dania gotowe dla miłośników wszelkiej aktywności outdoorowej: turystów, podróżników, alpinistów, żeglarzy, uczestników rajdów, rowerzystów itd., pragnących prawdziwego, wartościowego jedzenia, które można przygotować w kilka minut.

Posiłki AdventureMenu można podgrzać na trzy sposoby: zanurzając całą, zamkniętą paczkę w gorącej wodzie na 10 minut,Adventure menu podgrzewając jedzenie na patelni przez około 2-3 minuty lub używając samopodgrzewacza SELF-HEATING™.

Posiłki AdventureMenu nie są liofilizatami, zatem nie dodaje się do nich wody. Wszystkie dania są przygotowywane ręcznie, wyłącznie ze świeżych składników najwyższej jakości. Dzięki unikalnej technologii produkty AdventureMenu to jedyna na świecie żywność sterylizowana bez żadnych środków chemicznych i konserwantów. Posiłki zachowują świeżość i wyjątkowy smak przez 3 lata, przez co idealnie nadają się na wielotygodniowe, a nawet wielomiesięczne wyprawy w dowolny zakątek świata. Można je przechowywać w niezwykle szerokim zakresie temperatur: od 1 do 30°C!


Szczegółowe informacje o AdventureMenu znajdziecie na polskiej stronie, która właśnie ruszyła: www.adventuremenu.pl


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com