facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-12-08
 

Ruszaj się także zimą - nowe zawody na nartach biegowych!

Już 20 grudnia w Szklarskiej Porębie – Jakuszycach po raz pierwszy w Polsce ruszy cykl zawodów w narciarstwie biegowym dla amatorów Salomon Nordic Sunday (SNS).
Aż do kwietnia, w co drugą niedzielę, będzie można także skorzystać z lekcji wykwalifikowanych instruktorów oraz uzyskać fachowe porady sprzętowe.

W ramach SNS  przygotowano aż 30 kategorii startowych na dwóch trasach (krótszej 10 km i dłuższej 20 km), w stylach dowolnym i klasycznym. W związku z tym nawet zupełnie początkujący narciarze będą mogli wspaniale się bawić, a przy okazji zobaczyć jak to jest wziąć udział w profesjonalnie przygotowanej imprezie. Ośrodek „Bieg Piastów” w Jakuszycach to jedno z najlepiej znanych miejsc do trenowania biegów narciarskich w Europie.

Na zawodników – amatorów czekają świetnie przygotowane trasy wraz z punktami żywieniowymi, elektroniczny pomiar czasu oraz nagrody od sponsora. Różne kategorie startowe premiować będą dzieci, młodzież, dorosłych, seniorów, a także całe rodziny!  Już dziś zapraszamy więc do odwiedzenia strony www.sns-nartybiegowe.pl. W górach śnieg już czeka na biegaczy!

Miejsce imprezy: Ośrodek Narciarstwa Biegowego „Bieg Piastów” w Szklarskiej Porębie - Jakuszycach

Organizatorzy:       


Więcej informacji: www.sns-nartybiegowe.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com