facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-07-22
 

Rozsypaniec - bieszczadzkie spotkania ze sztuką (12 - 15 sierpnia, Bieszczady)

Bieszczadzkie Spotkania ze Sztuką "Rozsypaniec" to nowy projekt muzyczny, na który zaprasza Stowarzyszenie Miłośników Bieszczad "Moje Bieszczady", dotychczasowy organizator Festiwalu Sztuk Różnych "Bieszczadzkie Anioły".
"Rozsypaniec” to czterodniowa impreza górsko-poetycka, odbywająca się w dniach 12-15 sierpnia 2010 w Krainie Bieszczad - Cisnej, Dołżycy, Wetlinie i Łopience. Program wypełnią koncerty z kręgu piosenki poetyckiej, turystycznej oraz folkowej. Swój przyjazd zapowiedziały zespoły takie jak: Cisza Jak Ta, Wołosatki, Do Góry Dnem z Olą Kiełb, Yeskiezsirumem, Trapiści, Kapela Na Dobry Dzień, Siklawa, Atmasfera, Beltain, Klezmaholics czy kultowy już Osjan, który w tym roku obchodzi 40-lecie swojej działalności. Nie zabraknie również znanych i cenionych na polskiej scenie muzycznej nazwisk. Na „Rozsypańcu” wystąpią między innymi: Marek Andrzejewski, Robert Kasprzycki, Michał Łanuszka, Jola Sip czy Tomasz Lewandowski, Piotr Woźniak i Szymon Zychowicz.

Podczas „Rozsypańca” odbędzie się również konkurs piosenki „Rozsypane Dźwięki”, do udziału w którym zaproszeni są młodzi artyści, ale także co warto podkreślić, amatorzy. Na tym jednak nie koniec atrakcji - organizatorzy zapraszają na finał ogłoszonych w maju konkursów: Zmagań Poetyckich „Rozsypane Strofy” oraz fotograficznego „Bieszczady – moje miejsce”.

A wszystko to w otoczeniu pięknych i urokliwych Bieszczadów.

Szczegóły programowe Bieszczadzkich Spotkań ze Sztuką „Rozsypaniec” dostępne są na oficjalnej stronie Stowarzyszenia „Moje Bieszczady” www.mojebieszczady.org.
 
 Rozsypaniec
 
Goryonline
 
2018-11-07
HYDEPARK
 

Nowe „Tatry”. Góry, wolność i niepodległość

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-10-19
HYDEPARK
 

Film „No Trace Tatra” na jesiennych festiwalach

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-10-16
HYDEPARK
 

Wanda Rutkiewicz. Jeszcze tylko jeden szczyt

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com