facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-03-01
 

Rowerem na igrzyska - pokaz w Zejmanie (3 marca, Gdańsk)

Bałtyckie Bractwo Żeglarzy, gospodarz imprezy Michał Kochańczyk oraz podróżnik Krzysztof Skok serdecznie zapraszają na Wieczór Podróży i Przygody pt. Rowerem na igrzyska.
3 marca 2010 r. o godzinie 19.00, Międzynarodowy Klub Morza Zejman na Wyspie Spichrzów przy ul. Motławskiej w Gdańsku.

Nie miałem pieniędzy, ale miałem marzenia - pojechać na Igrzyska Olimpijskie, zwiedzać Wschód, podróżować rowerem. Tak zrodził się pomysł wyprawy rowerowej Pekin 2008. Zbieranie funduszy szło bardzo ciężko, ponieważ wszyscy pukali się w czoło mówiąc: Do tej pory nawet 100 km nie przejechałeś jednego dnia, a teraz chcesz w cztery miesiące pokonać 10 tys. km! A jednak dzięki pomocy przyjaciół i znajomych udało się znaleźć sponsorów i 8 kwietnia 2008 roku ruszyłem z Sopotu do Pekinu w samotną podróż rowerową na Igrzyska Olimpijskie, aby móc kibicować biało - czerwonym. Zapraszam na opowieść o wyprawie, która była ciężka, chwilami mordercza, ale i wesoła, z humorem.

Do zobaczenia w Zejmanie.

Dorota Kobierowska, Michał Kochańczyk, Andrzej Dębiec

UWAGA!
Z uwagi na pojemność sali i w celu poprawy strony organizacyjnej spotkań podróżniczych, wprowadziliśmy jak zwykle karnety na I część spotkań do  czerwca br. (zostało sześć spotkań)  w cenie 12 zł, które  można wykupić przed imprezą w klubie. Każdy posiadacz karnetu może wprowadzić na imprezę osoby towarzyszące za odpłatnością 2 zł od osoby.
Członkowie klubu Zejman z opłaconymi składkami za 2010 r. - wstęp bezpłatny!
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com